Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék? Miért érzem így...

Mit tehetnék? Miért érzem így magam? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Olyan nem is tudom, hogy mondjam, mint aki nem találja önmagát....mit kellene tennie, mint aki nincs itt és csak másoknak jöhetnek össze a dolgok.

Szomorú is vagyok rendesen de nem tudom miért...:S


2009. dec. 27. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 14. születésnapom előtt(nemrég) voltam ilyen helyzetben. Egyfolytában sírtam hogy miért kell éljek meg még valami apró marhaságokért. Rögtön elővettem a Bibliát és olvastam belőle. Ajánlom, hogy sokat imádkozz tiszta szívből Istenhez :)
2009. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem. Csak nekem a feszültségtől folyamatos hányingerem is volt. Írt fel a háziorvos nyugtatót, azóta nincs bajom csak a leliekkel küzdök... Kívánom hogy minél előbb egyenesbe jöjj!!
2009. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehetel. De ha tini vagy, akkor bizony lehetnek ilyen gondolataid. Nem vagy még felnőtt, de nem is vagy már kisgyermek sem. Keresed önmagad. Hessegesd el a rossz gondolatokat. Igen valóban olvasgasd a Bibliát, vagy valami vidámságra terelődjön a figyelmed!!!!
2009. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok:)
2009. dec. 28. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én a bibliát elő nem venném olvss vmi értelmesebbet(ne alkonyatot meg újholdat hanem mondjuk asimovot sbt.)
2010. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a Biblia nem értelmes, akkor te sem vagy értelmes:(
2010. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt mondja az aki szerint rételmes
2010. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!