Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez most h1n1vagymi? Mit...

Ez most h1n1vagymi? Mit tegyek? NEm oltattam be magam!

Figyelt kérdés
nagyon náthás vagyok mamár egy százas csomag szepit ahsználtam el és sárga, hőemelkedésem van 38celsius, fáj a torkom nagyon köhögök,álmos vagyok, és a fejem meg az izmaim fájnak.
2009. dec. 20. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Minden influenza ilyen.Igyál sok meleg teát mézzel,feküdj és ittadj ki.Egyél vöröshagymát ecetesen,vegyél be néhány kalmopirint,egy-két nap múlva kutyabajod sem lesz.Nem kell mindjár hisztisnek lenni.Télen az influenza nem ritkaság.
2009. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Vagy az vagy nem.


Esetleg menjél orvoshoz. Esetleg menj be az ügyeletre. Ezekre a lehetőségekre gondoltál már?


Mindegy, hogy az-e, én is ügyeletre mentem egy sima torokgyulladással, mert nem akartam kivárni a hétfőt úgy, hoyg alig bírok nyelni. Nem harapják le a fejed.

2009. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem hisztiztem csak tudni szerettem volna h ez-e mivel olvastam a tüneteket.

orvoshoz amúgy is elnéztem volna de ha most tudnám h ez valószínüleg h1n1 akkor most elmennék ügyeletre és ha nem hnap simán orvoshoz.

2009. dec. 20. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem lesz szinte teljesen biztos, hogy h1n1es vagy, addig úgysem tesztelnek le, mert jaj hát drága izé... Szóval, amit arról hallasz, hogy hány beteg van, az is csak egy becslés.
2009. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!