Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha rendes oltással oltattam...

Ha rendes oltással oltattam be magam lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a H1N1 virussal mit akarnak elérni a chipek stb.egy és fél éve voltam utoljára orvoshoz és akkor kaptam utoljára gyerekoltást bennem lehet a mikrochip ? 1995 -ben születem ha ez számít valamit
2009. okt. 3. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te gyerek, dehogy van benned chip. Valami nagyon összekavarodott a fejedben, ami nem csoda, annyi minden baromságot lehet összeolvasni a neten. Nyugi.
2009. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De édes, milyen naív vagy :)

Gondolkodj józanúl: ha a felettünk álló emberek mindenképpen irányítani akarnának vagy mindenféle chippeket belénk ültetni, akkor azt ennél sokkal könnyebben is megtehetnék. :)

2009. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ezt túlreagálni. Megnyugodhatsz, a gyerekoltásokat már régóta adják az embereknek, több évtizede, semmi baj nincs velük. Olyan betegségektől védenek meg, amik egyébként igen fájdalmas halálokat okoznak, és annak idején több százezer/millió gyereket vittek el.

Amúgy a H1N1ben sincs semmiféle mikrochip, a veszélyessége (már ha veszélyes) inkább abból fakad, hogy gyorsan lett kitesztelve, ezért nem tudjuk pontosan a hatásait. Én nem hallottam olyan orvost még (márpedig ismerek párat, meg is kérdeztem őket ezzel kapcsolatban), aki azt merte volna mondani egyértelműen, hogy veszélyes, de olyat se, aki azt, hogy nem. Nem ismerjük. De chip az nincs benne, ne dőlj be minden hülyeségnek :)

2009. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az feltűnt volna, ha a bőröd alá ültetnek egy chipet... :DD Vagy szerinted az injekcióstűvel adták be?:) Aranyosan naív vagy, csak vigyázz, hogy ne dőlj be mindennek!
2009. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!