Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyugtassatok meg. Miért lehet ez?

Nyugtassatok meg. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
miért veszem nehezen a levegőt? 13 éves vagyok,és nehezen veszem a levegőt,volt már velem ilyen,nyár végén,egy ideig és elmúlott,és ugy várom hogy most is elmuljon:( ugy félek,remélem elmúlik és semmi komoly bajom nincs,valaki szerint azért mert nől a tüdőm,és ezért most egy kis ideig..remélem semmi gond:(
2009. dec. 11. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nehézlégzés (dyspnoe)...

Ezer meg egy oka lehet, mi az, hogy biztos, hogy asthma? Akár pszichés alapon is lehet, ha fél a félévi bizonyítványtól.

Minden esetre én, mint egészségügyis azt ajánlom keresd fel a szüleiddel a háziorvost. Ő biztosan tud segíteni :)

2009. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik írtak,főleg akik mondhatni kicsit "megnyugtattak" ..lehetséges hogy allergia(nagyon remélem)amikor nyár végén volt ez velem,akkor pont mutatták a Fókuszban,hírességek(allergiásan) és a Lia nevű énekes asztmás allergiája van,lehet nekem is ez van,de ha igen mire?

és az is lehet hogy félek a félévi jegyektől,mert nem vagyok egy kitűnő,és javítanom kell,de amikor nyár végén ez volt nem hinném hogy féltem volna ettől:/

most nagyon várom hogy elmúljon,és előre is köszönöm annak aki ír:) puszii(K)

2009. dec. 11. 14:50
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha nem a félévi jegyektől akkor mástól féltél :) Nem feltétlenül ez okozza persze, akár allergia is lehet, de ha olyan allergiád van, ami csak télen és nyáron jön elő, hááát.

Szerintem simán csak stressz. Ebben a korban a szervezet hormonváltozáson megy keresztül. Remélem csak ennyi a gond, de hidd el biztos semmi baj :)

Ettől függetlenül keresd fel az orvosod, minél hamarabb :)

2009. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 LN09 ***** válasza:

Mivel már nincs pollenszezon igy maximum a háziporra lehetsz allergiás vagy a penészre ( nézd meg, hogy van -e a szobanövényeken fehér kisózódás ). De az nálad még nem allergia, hanem asztma.

Meséld el szüleidnek mi a baj, és kérd meg őket, hogy vigyenek allergológushoz, vagy tüdőgyógyászhoz.

Valószínüleg csinálnak allergia tesztet.


Egy allergológus asszisztens.

2009. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!


Amióta írtam,azóta történt pár dolog.

például: nem voltam itthon 2 napig,és azt vettem észre ha ezt az egész dolgot elfelejtem(hogy nehezen kapok levegőt) akkor észre sem veszem hogy nekem van ilyenem,és azt mondta egy rokonom,amit már egy kedves kommentelő elmondott,hogy "phszihésen" <--(nemtudom hogy kell írni)

de áll. az miatt lehet,izgulás stb..

Most még várok,remélem CSAK JOBB LESZ! :)

de aki még mond valamit,elolvasom:)



Üdv: Zoé!

2009. dec. 13. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!