Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyugtassatok meg. Miért lehet ez?

Nyugtassatok meg. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
miért veszem nehezen a levegőt? 13 éves vagyok,és nehezen veszem a levegőt,volt már velem ilyen,nyár végén,egy ideig és elmúlott,és ugy várom hogy most is elmuljon:( ugy félek,remélem elmúlik és semmi komoly bajom nincs,valaki szerint azért mert nől a tüdőm,és ezért most egy kis ideig..remélem semmi gond:(
2009. dec. 11. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi a bajod h most nagyon párás a levegő, magyarul esett az eső és a víz elnyomja a levegőt és ezért veszed nehezen a levegőt... na rem. érted :)
2009. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Rendszeresen sportolj, és egészséges leszel, és nem lesz semmi bajod.


Ha kis elhízott, lusta, kocka számítógép guru panel huszár vagy, akkor meg szokd meg.

2009. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igen a párától lehet :) de ha kimész a levegőre akkor biztos jobb lesz egy idő után.vagy bevan dugulva az orrod.xd
2009. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok számítógép kocka,meg kövér elhizott,meg ilyesmi,160 cm és 40 kg:D

hát remélem hogy semmi gond:(

2009. dec. 11. 13:39
 5/15 anonim ***** válasza:

Allergia?

Menj el orvoshoz, hátha felír neked Ventolin nevű asztasprayt hogy kapj levegőt!

2009. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
asztam bocsi, énis kaptam és nem vagyok asztmás de legalább kapok levegőt ha fulladok
2009. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A szívedet vizsgálták már? Mert attól is lehet nehéz légzés. Ha tényleg rosszul érzed magad, akkor menj orvoshoz.
2009. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nehézlégzés egyértelműen asztma,hörgőtágitó spray-vel lehet elmulasztani,ha elmész orvoshoz a doki megmondja asztma-e vagy sem
2009. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne adjatok már ilyen tanácsokat egy 13 évesnek.

Ha baja van tessék a szülőkkel orvoshoz menni.

De ebben a korban sportos életmóddal egészséges maradhat könnyen!


Legyen már bennetek felelősség, és ne beszéljetek már bele semmilyen problémát, főleg ne 4 sor leírás alapján az interneten keresztül!

2009. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Te meg ne offolj.

Miért az jobb, ha azt mondjuk neki, hogy semmi bajod? Azért a nehézlégzés nem vicc kategória, és egyszer sem biztos, hogy a sportos életmódon múlik.

2009. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!