Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyugtassatok meg, hogy nincs...

Nyugtassatok meg, hogy nincs semmi bajom?!

Figyelt kérdés

15 vagyok, és 1 éve van meg a menzim.

eddig a maxim 5 nap volt amikor megvolt. és utolsó napokban már alig jött valami. de most már 5. napban vagyok és most is jön:o és ráadásul ilyen nagy alvadt vér darabkák. nagyon undi. ezelőtt is voltak, de nem ilyen nagyon nagyok..:O

kérlek nyugtassatok meg h nincs semmi bajom:-s


2011. júl. 28. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ennyi idosen nekem is rendszertelenul jott meg,néha erosen véreztem,néha gyengébben,volt,hogy nekem is sokáig tartott.

Ha nem fog helyreállni,hetekig vérezni fogsz,akkor mindenképpen keress fel egy megbízható nogyogyászt.

De ha most is aggodsz,hogy valami nincs rendben,akkor menj el nogyogyászhoz,hogy megnyugodj.

2011. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt hittem h csak én vagyok így... h te is így voltál akkormár megnyugodtam picit.
2011. júl. 28. 23:02
 3/4 anonim válasza:

Szia. :)

Semmi bajod, ne aggódj velem is így volt :)

Az első menzesztől számított 2 éven belül kell beállnia, hogy mikor meddig tart. Ugyhogy még van egy éved :)

2011. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az alvadt vér teljesen normális.
2011. júl. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!