Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet melóban annyira kimerüln...

Lehet melóban annyira kimerülni hogy a pihenőnapon felkelni sincs ereje az embernek?

Figyelt kérdés
Pedig sok dolgom lenne, de nagyon fáradt vagyok. Kórházban dolgozok ápolónőként, tegnap és tegnapelőtt összesen 26 órát lehúztam, közben alig aludtam. Nem értem mert ma sokáig aludtam, ennek elégnek kell lennie nem? Mit tegyek ezellen? energiaital, kávé? Szeretem a munkám, pörget és nem érzem a fáradtságot közben. Tegnap szünetre sem tudtam elmenni, lehet hogy emiatt van ez?
2014. febr. 15. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyél valami jó kis szénhidrát dús kaját,rizs, hasábkrumpli, meg valami csirkemell + saláta.


Nem lehet hogy elkaptál valamit? Influenza?

2014. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most jottem ki belole, lehet hogy utohatas! igen a szenhidratra en is gondoltam :)
2014. febr. 15. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!