Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Imádom a hideget és utálom a...

Imádom a hideget és utálom a meleget. - Ez baj?

Figyelt kérdés

Imádom a hideg időt, a borús eget, a szürke környezetet.

Az ilyen időjárás boldoggá tesz. Ha kinézek az ablakon és látom hogy szürke az ég, akkor jobb kedvem lesz.

Legjobban a viharokat szeretem: órákig tudom nézni ahogy szakad az eső, fúj a szél, dörög, villámlik az ég.

Szeretek kint álldogálni a jeges hidegségben. Ha hideg van szívesen csinálok bármit.

Viszont ha meleg van... Gyűlölöm a fullasztó dög meleget, szomorú vagyok ha süt a nap, melegben semmit nem tudok csinálni.

Velem van a baj, vagy mindenki mással?

Normális az ha ilyen vagyok?


2009. nov. 29. 12:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#2


Hát vagy vel van gond vagy ez nem igaz

Mert én is inkább a hideget szeretem de utálom a sötét és semleges színeket

Én a neonért vagyok oda és a színekért❤💙💛💜💚


Bár lehet több személyiségem van, nem tudom...

2023. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az én kedvenc évszakom októbertől- április végéig tart. 😁25 fok felett nekem már meleg van. 35-38 fiókokban szakad rólam a víz, nem tudom hogy mit lehet azon szeretni.Leg optimálisabb számomra a 12-15 fok környéke. Állandó éjjszaka dolgozom nagyon rossz! De egy kétségtelen előnye van, nincs dinnye rothasztó meleg közben. Az igaz hogy aztán nappal aludni nem könnyű a nagy melegben.
jún. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!