Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Imádom a hideget és utálom a...

Imádom a hideget és utálom a meleget. - Ez baj?

Figyelt kérdés

Imádom a hideg időt, a borús eget, a szürke környezetet.

Az ilyen időjárás boldoggá tesz. Ha kinézek az ablakon és látom hogy szürke az ég, akkor jobb kedvem lesz.

Legjobban a viharokat szeretem: órákig tudom nézni ahogy szakad az eső, fúj a szél, dörög, villámlik az ég.

Szeretek kint álldogálni a jeges hidegségben. Ha hideg van szívesen csinálok bármit.

Viszont ha meleg van... Gyűlölöm a fullasztó dög meleget, szomorú vagyok ha süt a nap, melegben semmit nem tudok csinálni.

Velem van a baj, vagy mindenki mással?

Normális az ha ilyen vagyok?


2009. nov. 29. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem tök normális vagy. Csak éppen nem megszokott én is ilyen vagyok. Utálom ha meleg van. ha viszont hideg van akkor azt imádom. A tél a legjobb időszak az évben.
2009. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Semmi baj ezzel. Te tél típusú ember vagy, valószínűleg a színekben is inkább a szürkét, fekete-fehéret és a semleges színeket kedveled. :)


Én azt szeretem, ha ropogós hideg van, 40 cm hóval, és közben hétágra süt a nap. :) Nekem ez a kedvenc "időszakom", utána a tavasz, ősz, tél, és végén a nyár.. én sem bírom a fullasztó meleget, de a napsütést szeretem.

2009. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Na én pont az ellenkezö vagyok. Imádom a meleget utálom a hideget. A baj az hogy a barátom meg pont forditva szereti, a hideget szereti a meleget meg nem. Szóval gondolhatjátok milyen lehet amikor azon vitatkozunk hány fok legyen a házban. :D :D
2009. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Mér lenne baj?Nem ártasz vele senkinek.Mondjuk fura,nem tudom,mi a jó neked abba,ha szürke az ég:D De legalább hátha felvidítod a körülötted levőket :D
2009. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem mindegy,csak ne essen az eső,attól kikészülök.Vagyis lakáson belül nem,de ha ki kell menni... :S Ha süt a Nap,az kirááály :))
2009. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
72%
Nincs bja én is ilyen vagyok szeretem ha esik,dörögaz ég,villámlik csak annyi a különbség hogy én azt is szeretem ha kint meleg van és jó idő mert én akkor több mindent tudok csinálni mondjuk kint edzeni pk-ni mert az pufi dzsekibe elég nehéz :) midn ez van és kész midnenki más mien
2009. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Valóban a szürke és a fekete a kedvenc színeim.

És a havat is nagyon szeretem. Az éjszakát is imádom.

Persze azt még hozzá kell tennem, hogy a tüzet is szeretem (kivételesen) és az éjszakai fényeket is szívesen nézem, (főleg karácsony tájékán), a szilveszteri petárdázást sportszerűen csinálom. :D

2009. nov. 29. 13:23
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Nincs semmi baj vele. Gondolom nem is fázol meg könnyen.

Én viszont pont az ellenkezője vagyok. Én 25 fokban is fázom, kedvencem a nyár és 40 fokos melegben érzem jól magam :D:D

Bár a feketét meg a szürkét nem csak a télszeretők szeretik, én vagyok a példa rá :D

2009. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

13:36 a számból vetted ki a szót: már nem is emlékszek rá, mikor voltam utoljára beteg...

Jó régen az biztos. :)

2009. nov. 29. 13:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

detto ugyanígy vagyok kérdező..a kolléganőim utálják amikor minden áldott nap áradozok , hogy mennyire csodálatos idő van, ők meg pityeregnek , hogy nem süt a nap..aztán persze bejön a dög meleg kánikula és már megy is a panaszkodás...én meg általában csendesen tűrőm és várom, hogy vége legyen. Százszor elmondom ilyenkor , hogy őszintén nem értem, hogy az emberek mégis mi a francot szeretnek ezen az izzasztó kánikulán.....??? WTF?

Miért jó ez? A napsütés ráadásul zavarja a szemem, belesüt a szemünkbe alig látunk..a napszemüveg idegesítő , ha szürke az idő akkor az szabályosan kellemes a szemben is. No meg érzem , hogy a szürke idő mintha csak töltené fel a szervezetem energiával és jókedvvel , nyugalommal viszont a meleg idő épp ellenkezőleg...minden egyes kis csepp életerőt elszív előlem és ingerült, rossz kedvű leszek.

Na ez vagyok én..

Anyukám az ellentétem.

Ő imádja a meleget (ki is megy ilyenkor a kertbe dolgozni, szóval nem benn hűsöl ) és ugyanolyan hatással van rá a hideg , borús idő mint ahogyan a meleg idő ránk..:D

Szóval nagyon érdekes dolgok ezek.

Mondjuk a szüleim nyári születésük és imádják a nyarat, a meleget én meg téli és utálom..szóval mittomén..:D lehet ebben is van valami. Amúgy azt vettem észre, hogy a nagyon időseket nem zavarja sem a túl hideg sem a túl meleg..általában azt mondják , hogy hát nyár van meleg van természetes, tél van hideg van az is.

És régen voltak ilyen szélsőséges időjárások csak azt mindenki elfelejti. Néha még az idősek is.

2019. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!