Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikrohamra valami hatásos...

Pánikrohamra valami hatásos módszert/gyógyszert amivel megszüntethető és nem csak elnyomható?

Figyelt kérdés

Augusztus vége óta mindennap pánik rohamaim vannak. Eleinte csak este voltak (felriadtam, nem kaptam levegőt stb), aztán kb egy hónap múlva már napközben sem kaptam levegőt (olyan érzés, mintha párnát tennél az arcodhoz és azon keresztül lélegeznél). 2 hétig így voltam, gondoltam majd elmúlik, de nem múlt el. Elmentem a háziorvoshoz. Mondta, hogy ő pánikrohamra gyanakszik (én meg akkor gégegörcsre gyanakodtam). Adott beutalót vérvételre, tüdőröntgenre, fül-orr-gégészetre. Sehol nem találtak semmit. Azt mondták szedjem a Valeriana Relaxot, mert az a zsigeri idegrendszerre hat és azt is mondták, hogy jó lenne ha ennek a pánikrohamnak a forrását megszüntetni (amit nem lehet sajnos..max feldolgozni). Szedtem a Valerianat, egy ideig jó volt, aztán a vége felé már annyira nem. Visszamentem az orvoshoz, felírta a Frontint (0,25mg). Nagyjából jó volt, de emellett is volt néha-néha éjszakai pánikrohamom meg napközbeni fulladás............

Na ebből elegem van! Nem akarok, gyógyszereken élni! Normális életet szeretnék. Olyan végeláthatatlannak tűnik ez az egész! Nem ideiglenes megoldásokat szeretnék, hanem teljesen megszüntetni! Lehetséges egyáltalán?

Attól is félek, hogy erősödni fognak ezek a rohamok, esetleg napközben fognak jelentkezni ilyen-olyan módon.


20/L



2013. nov. 11. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez valóban más féle, de ez is pánikkal kapcsolatos. Mit mondott az orvos tegnap?:)
2013. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod egyértelmű lelki oka van, akkor tényleg menj el pszichológushoz.


Ezt kezelni kell és akkor szépen vége lesz, nem veszítesz semmit, csak legfeljebb jobba leszel. Nincs mire várni.


Azért én továbbra is kivizsgáltatnék mindent: a női hormonjaidat is például...azok is sok furcsaságot tudnak okozni, ha káosz uralja őket. Akár rémálmaid is lehetnek, mert szorongást okozhat ha nincsgyenek egyensúlyban a hormonok.


Labor és pszichológus...hajrá, vágj bele bátran, csak jobb lehet!!!


Szorítunk!

2013. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A háziorvos már nem tudott mit tenni, megadta a lelki gondozó telefonszámát. December 10.-re kaptam időpontot... Gondoltam hogy nem 1-2 hét múlvára írnak be. Kb a NASA-hoz előbbre kaptam volna időpontot :S :D

kivancsian varom :)

2013. nov. 14. 15:08
 14/18 anonim ***** válasza:

Hahahaha, azért ne add fel :-)!!!

Csak odajutsz egyszer!

Szorítunk :-)!

2013. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszik :))
2013. nov. 16. 23:21
 16/18 anonim ***** válasza:
CITROMFŰTEA! :)
2015. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hogy van mostanság?

Remélem sokkal jobban :-)

2015. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha még szükséges próbáld ki az ayahuascat. Az segít szembenezni a traumaval.
2015. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!