Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történne, ha az altatót...

Mi történne, ha az altatót kávéval venném be?

Figyelt kérdés
Figyelmeztetés: nem személyes ügy, nem szedek altatót, kávéval meg főleg nem. Ez a kérdés elméleti síkon mozog csak, szóval az ilyen "jajnecsináááld" szintű "lebeszélős" válaszokat szeretném elkerülni. Amúgy meg egy novella miatt érdekelne.
2009. nov. 14. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elaludnál, semmi nem történne. Az altató jóval erősebb, mint a kávé.
2009. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Később aludnál el kicsit, mert azért a kávé is hat, de amint az kiürül, tutira elaludnál, mert az altatónak azért hosszabb a hatása.
2009. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy az altató hatása később, de érvényesülne. Különösen akkor, ha egyébként az illető rendszeresen kávézik, mert ekkor 4-5 órával a kávé után eléggé elálmosodhat egyébként is.
2009. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem haverok ajánlották ezt a receptet!

Figyu ez a kv+alató mielött elalszol úgy érzed maagad tőle mintha te lettél volna az első ember a holdon írtóra kiüt:S

2009. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!