Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék Xanaxot vagy...

Hogyan tudnék Xanaxot vagy altatót szerezni?

Figyelt kérdés

Néhány hete elfogyott az itthoni készlet. Viszont most vizsgáim vannak, meg egy horkolós férjem - a kettő együtt azt eredményezi, hogy képtelen vagyok aludni éjjel, nappal meg ennek megfelelően tudok csak "tanulni", félkómásan.

A háziorvosomtól kértem, de ő azt mondta, hogy majd előbb-utóbb elfáradok annyira, hogy tudjak aludni - ja, köszi, csak addig megvágnak a vizsgáimon.

Amúgy nem érdekelne annyira, de már alig meg valami a fejembe.


A gyógynövényes készítmények sajnos semmit nem érnek, már végigpróbáltam az összeset :(

Milyen lehetőség van még?


2011. jún. 21. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

este,mielőtt lefekszel menj el futni,vagy vmi fárasztó sport,pl szex :)

de ha van lehetőséged,akk költözz át a másik szobába,v a férjednek vegyél azt a nem tudom mi a neve tapaszt,ami horkolásra jó.

2011. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmit nem ér a tapasz, már elő van jegyezve alváslaborra, majd műtétre. Viszont ez már a vizsgák után lesz.

Az a baj, hogy stresszelek egyrészt a vizsgák miatt, másrészt alapból éber alvó vagyok.

A stressz nálam pedig úgy jelentkezik, hogy az alvás és az étvágy megy a kukába.

Régebben ilyenkor segített egy fél Xanax, kialudtam magam, a stressz is lement kicsit és jóval hatékonyabban tudtam másnap tanulni. A reggeli "kómásságra" pedig bőven elég volt egy erősebb kávé.


Sportolok, naponta két óra edzésem van, ennél jobban nem tudom magam fizikailag elfárasztani. Már ott is kevesebbet bírok, mert képtelen vagyok hetek óta kipihenni magam.


B verzió az lenne, hogy letolok néhány felest (attól is jól alszom), de attól meg annyira rosszul van akkor és másnap is gyomrom/fejem, hogy a feleseket inkább a vizsgaidőszak utáni esetleges bulikra tartogatnám, nem altatónak használni.

2011. jún. 21. 13:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Most már tényleg ölni tudnék egy levél altatóért vagy bármi hasonlóért, annyira KO vagyok :( Egy barátnőmnek volt régebben, most felhívtam, hogy pár darabot kérnék, de ő is ki van fogyva, csak miattam meg nem akarom orvoshoz küldözgetni receptért.
2011. jún. 21. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha úgysem tudsz aludni próbálj meg éjszaka tanulni!

Nyugtatót meg altatót sosem szedtem és nem is pártolom, így abban nem tudok tanácsot adni. De én munka mellett jártam fősulira, és éjszaka tanultam, teljesen hozzászokott a szervezetem, már amikor lehetett volna sem nappal tanultam, nekem nagyon bevált ez az éjjeli bagoly stílus.

2011. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Barátnőmnek már nincs rá szüksége ,mert külföldre utazik és oda ez nem vihető.

Ha gondolos keresd meg,hátha tud segíteni,mert azt tudom,h van neki egy receptje is ,amire 100db-os 0,25-ös xanax van kiírva,meg van is neki kiváltva egy ,amiből csak pár db hiányzik.

Így legalább biztos,h nem kamut kapsz.

Itt az elérhetősége: sunnyhoney@freemail.hu

2011. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És azt honnan lehet tudni, hogy ez nem kamu?
2014. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: xanaxot, frontint, rivotrilt már csak személyi igazolvány bemutatásával kiváltani! A receptet ellenőrzik!
2014. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!