Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fél mindenki ennyire a...

Miért fél mindenki ennyire a H1N1 elleni védőoltástól?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Én beoltattam magam, és még egyetlen idegen, felsőbbrendű hatalom irányítását sem érzékeltem :-)Ha ki akarnának minket nyírni, szerintem nem végeznének ilyen félmunkát (oltási arány), valamint célirányosan bizonyos csoportokat oltanának.

Nem értem, hogy lehet egy most beadott oltásnak 10 év múlva jelentkező mellékhatása???De lehet hogy csak a suliban nem figyeltem eléggé :-)

2009. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
SZia.Igaz már régebbi kérdés de most irok rá csak. Azért félnek mert nem tudni mi is van benne állitanak dolgokat d e ki tudja mi az igazság?Senki..A cserniobili katasztófa után is azt mondták semmibaj nem lesz és végül kiderültek a dolgok...Erről is kiderülhet akármi később..NAh d eha ez nem győz meg senkit akkor ahol lakom egy gyerek lebénult az oltástol.. és ugyanitt ahol lakom bele is haltak...
2009. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!