Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fél mindenki ennyire a...

Miért fél mindenki ennyire a H1N1 elleni védőoltástól?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért fél ennyire mindenki a vírustól?


Szerintem most se oltatják be magukat kevesebben, mint az A, B vírusok esetén.

2009. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem félünk, csak feleslegesnek gondoljuk.

hameg felesleges akkor inkább nem adatunk be 2 hét alatt összetákolt védőoltásokat.

2009. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sok helyen azt olvastam ,hogy félnek a mellékhatásaitól én semmit nem érzékeltem belőle legalábbis még idáig.Én beoltattam magam.Bár már vagy 10éve nem voltam semmilyen lázas beteg ,meg még sosem oltattam be magam semmilyen influenza ellen és sosem voltam beteg.Én úgy gondoltam mivel gyermekvállalás előtt vagyunk,hogy én inkább beoltatom magam mintsem elkapjam és a szövődményei miatt esetleg komolyabb bajom is lehet.Így legalább nem lesz lelkiismeret furdalásom,mert ha nem oltatnám be magam és elkapnám ezt a vírust és esetleg komolyabb bajom lesz tőle akkor soha nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel,hogy adott a lehetőség a megelőzésre ,és én nem éltem vele.Persze sokan azt mondják ,hogy nem sokan halnak meg stb. De mi van ha én abba a nem sokba pont beleesek,ezt nem tudhatjuk. És az oltás nem veszélyesebb mint bármelyik másik.Kérlek titeket ne ítéljetek el ezért.
2009. nov. 3. 16:07
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
sokféle összeesküvés-elmélet terjeng a védőoltással kapcsolatban, de szerintem a leghihetőbb az az hogy egy apró chipet tartalmaz amivel nyomon követhetnek. az egész lényege , hogy a föld a készleteiből maximum 50 millió embert tud eltartani, és ezzel tudják kontrollálni, elvileg egy gombnyomás és szívinfarktus, de ki tudja mi igaz és mi nem, a mai világról már bármit el tudok képzeli...
2009. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem ítélünk el, mért tennénk?

csak bennem biztos felmerült volna azis, hogy milesz akkor, hamajd mondjuk 10 év múlva pont az oltásnak lesznek szövődményei. és mondjuk kihat a születendő gyermekedre is.

isten ments h így legyen, dem állítólag a mellékhatásokat nemtudhatjuk, mivel egy oltás mellékhatéása nem 1-2 hét alatt jelentkezik, hanem évek múlva...

2009. nov. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó én ezt értem,de szerintem akkor ennyi erővel bármelyik oltóanyagra mondhatnánk ezt.
2009. nov. 4. 16:01
 7/12 anonim válasza:
23%
Ez NEM NORMÁLIS OLTÁS!Nem olyan mint a többi védőoltás.Egyesek szerint egy DNS-átalakitót hosztak létre amit mi sem nyugalmasabb elterjeszteni mint egy HALÁLOS VÍRUS!!!elleni védőoltásba.Ez a dns átalakító nem aszt teszi hogy "ZOMBI LESZEK ÁÁÁÁ"Hanem gyengíti az immunrendszert és az utódok születését vagy ha születik akor fogyatékosan és a gazdatest is legyen gyenge.A TV-be volt hogy beoltja magát a miniszter.Honan tudjuk hogy az a H1N1 elleni "oltás"volt?ennyi erővel beadhatot magának egy tetanuszt is.Ennyit akartam.És én attól félek hogy az olyanok mint te eltávosztok az élők sorából vagy szenvedni fogtok valakinél 2 év múlva valakinél már 2 nap múlva változó.Sajnálom ha megíjesztetelek de eszt én olvastam és nem kitaláltam.
2009. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Egy halom fogyatékos gyerek születését előidézni nem éppen gazdaságos megoldás. (ha már a gazdaságosságot, túlnépesedést emlegetünk)


Az oltások (mindenféle, nem csak ez) veszélye, hogy folyamatosan gyengítik a szervezet természetes védekezőképességét. Egy folytonosan mutálódó, vsz. soha többé elő nem forduló vírus miatt oltogatni nem sok értelmét látom.

2009. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán miért??? hát eggyértelmű a válasz seggluk lesz a lábujjaid helyén
2009. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hahaha ez nagyon tetszik!
2009. nov. 13. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!