Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tenyleg panikbeteg vagyok?

Tenyleg panikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nem most tortent ez az egesz, de most szoobakerult a dolog a baratnommel es megijesztett. Juliusban voltam egy taborba. Elso nap olyan ejfel utan lefekudtunk 7kor volt ebreszto egesz nap regneteg mindent csinaltunk szinte meg se alltunk. Torna, futas, tura, kosarlabda es rengeteg minden. (en nagyon nem ehhez vagyok hozzaszokva) este disco volt. Tancoltunk es kimentem inni. (nem alkoholt) es rosszul lettem. Szinte ragadt le a szemem, ugy ereztem, hogy elajulok es a legrosszabb az volt, hogy olyan volt, mintha almodnek, de tenyleg es azt hittem, hogy osszeesek. Felmentem a szoba nem akartam szolni senkinek, felhivtam a baratom, hogy a beszelgetessel eltereljem a figyelmem, de nagyon megijedtem es remegtem meg szedultem egy kicsit. Borzalmas volt. Aztan a tobbiek eszrevettek, hogy eltuntek es lehivtak, de kb. Csak szenvedtem majd egy kis ido utan jobb lett. Aztan nem foglalkoztam ezzel az egesszel, a tobbi napon kipihentuk magunkat es nem volt semmi. Anya aztmondta, hogy siman lehetett a faradtsagtol. De a legijesztobb az volt, hogy tenyleg mintha valami alomba lennek es neztem, hogy korulottem mit csinalnak..de kozben tudtam en, hogy ki kicsoda meg mindent. Mikor a baratommal beszeltem akkor is alig birtam figyelni. Emlekszek, hogy mirol beszelgettunk, de megse figyeltem annyira, mint szoktam. Mar attol feltem, hogy ittam valamit amibe belekevertek valamit. De csak sajat uvegbol ittam, meg nem olyan emberek voltak ott.. Es alkoholt semmit nem fogyasztottam. A baratnom aztmondta, hogy panikbeteg vagyok es attol volt. Szerintetek?

15L


2013. aug. 31. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem pánikbetegség, az teljesen más. A barátnőd meg előbb tanulja meg mi micsoda, még mielőtt halálra rémiszt téged.
2013. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!