Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Honnan tudhatom, hogy körömben...

Honnan tudhatom, hogy körömbenövés-e vagy sem? Mire számíthatok a sebészeten?

Figyelt kérdés
Magától nem fáj, csak ha inger éri. Reggelent jön belőle egy kis genny. Tetrant használok, de nem oldja meg a problémát. Holnap megyek a sebészetre, ott miket csinálhatnak vele? Rögtön kitisztítják v. vissza kell menni, vagy az is előfordulhat, hogy csak kenőcsöt írnak fel?
2013. aug. 29. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Soha ne kezd a sebészettel, ha a körmöddel vannak bajok!

Egy pedikűröst keress, lefagyasztja, kitisztítja és kivágja a benövést, súlyos esetben tesz fel körömszabályozót.

A sebész széthenteli a körmödet, utána nem győzöl majd kezelésekre járni és a végén ugyanúgy a pedikűrösnél kötsz ki, aki ezt a kérdést fogja neked feltenni elsőnek: Miért nem hozzám jött elsőnek, egyszerűbb dolgom lenne.

2013. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát egy pedikűrös már lekoppintott azzal, hogy orvoshoz menjek. Ezzel elvileg mindegyik pedikűrös foglalkozik?
2013. aug. 29. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha már gennyed, akkor neked gyógypedikűrösre van szükséged, belőlük van kevesebb. Komolyabban felszerelt eszközparkjuk van, saját rendelő és ő megoldja neked simán.
2013. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ma elmentem a gyógypedikűröshöz és kivágta a benőtt körmöt. Jól csinálta a csaj, de ilyen éles fájdalmat még nem éreztem soha. Nem fagyasztotta le, csak fújt rá valamit és csinálta, de rendes volt, mert bátorított és folyamatosan kérdezte, hogy kell-e szünet.
2013. aug. 30. 16:07
 5/6 anonim válasza:
sebészeten uhh fájdalomra... elzsibbasztják az idegeket, tehát oda kapsz injekciót min.2-őt, de van hogy 4-et nagyon rossz érzés, azután elzsibbad teljesen nem érzel semmit olyan érzés mint ha kaparnák a lábad, akkor felvágja bekötözi mert ugye vérezni fog és mehetsz is haza, nem kell visszamenni és úgy elzsibbad hogy csak sántikálni fogsz haza
2013. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sebészeten nagyon kegyetlenek....szóval nem ajánlott elsőre senkinek sem oda menni.Nekem elsőre injekció nélkül csak úgy lazán elkezdte vágni vagyis levágott egy kb.1 cm húst...majd beszartam :) Utána eltelt 2 hét megint begyulladt ,mehettem vissza. Akkor már adott két zsibbasztó injekciót és 30 perc múlva kész is lettem.Utána 3x kellett visszamennem újrakötözésre :D
2013. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!