Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitöl vagyok rosszul? SEGITSÉG...

Mitöl vagyok rosszul? SEGITSÉG SÜRGÖS!

Figyelt kérdés

Pánikbeteg voltam, és haza költözttem(20éves vagyok), nem is votl semmi baj, de miota anyuék elmentek nyarali, megnt midnen reggel fél 6kro fel kelek hogy rosszul vagyok.

MA meg egésznap nem votl eröm, égett a fejem, iszonyatosan fájt a fogam, és attol félek hogy elájulok, meg nicns eröm, meghalok.(hányinger, haspuffadás, lbmerevség fjdalom)

Ez megint a pánikbetegségem miatt van?:(


2009. okt. 19. 20:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ÉDES KICSI LÁNY,AMIT LEIRSZ EGYÉRTELMŰ:SZORONGÁS,PÁNIK.NINCS SEMMI BAJOD EZ SZINTE BIZTOS,A LELKED BETEG.
2009. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért a fogfájást én nem írnám a pánikbetegségre.

Feltétlenül menj fogorvoshoz, egy rossz fog okozhat fejfájást, rossz közérzetet!

A többi tüneted valóban pánikbetegségre utal. Okos ötlet, hogy nem vagy egyedül, ez segíthet megnyugodni. Próbáljatok valami jó elfoglaltságot keresni, nézzetek meg egy jó filmet, főzőcskézzetek valami finomat, stb. Ha nem gondolsz folyamatosan anyuékra, meglátod, jobban leszel.

2009. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
AZÉRT,HOGY MEGNYUGODJ,MENJ EL FOGORVOSHOZ,MERT A FOGFÁJÁSTÓL FÁJHAT A FEJED,DE A TÖBBI TÜNET AMIT LEIRSZ AZ SAJNOS SZÁMOMRA NAGYON ISMERŐS...EBBEN ÉLEK.RENGETEG SZÖRNYŰ TÜNETET OKOZ AMIT SZINTE 20 ÉV ALATT MÁR MIND ÁTÉLTEM/36 VAGYOK
2009. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
LÁTOM SZINTE EGYET IRTUNK AZ ELŐTTEM SZÓLÓVAL,VALÓBAN A PÁNIKBETEG IS LEHET BETEG,NEKI IS FÁJHAT A FOGA...STB,ÉN IS ELFUTOK MILLIÓSZOR AZ ORVOSHOZ,ÉS MIKOR NEGATIV MINDEN AKKOR MEGNYUGSZOM PICIT..
2009. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
PRÓBÁLJ MEGNYUGODNI,ELFOGLALNI MAGAD..MONDOGASD HA KELL HANGOSAN,HOGY:JÓL ÉRZEM MAGAM,NINCS SEMMI BAJ...HA AJÁNLHATOM NEKED MENJ ERRE:www.otrolhatra.hu ITT ÉN RENGETEG SEGITSÉGET KAPTAM.VAGY EGYSZERŰEN IRD BE A youtubon:kassai csilla hallgasd meg őt!!!nem bánod meg
2009. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Szerintetek ha megbeszélem bömml hogy msot megint rosszul aóvagok az segit?

MOst akrt hát sexelni, és egitettem rajta kézzel, de nekem nem ment volna

2009. okt. 19. 20:41
 17/18 A kérdező kommentje:
Proi sprotolo vagyok de nem emrek edzésre járni, midnig kitalálok valamit mert ugye van néha szivritmuszavar is, meg félek h meghalok.(eeidg volt szivultrahanf ekg terheléses ekg midnen rendben
2009. okt. 19. 20:42
 18/18 anonim ***** válasza:
most fiú vagy vagy lány???????????????????menj el orvoshoz mert te már klinikai eset vagy!!
2009. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!