Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma jelentkeztem be a háziorvos...

Ma jelentkeztem be a háziorvoshoz, de csak csütörtökre kaptam időpontot. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

mert ma már nincs rendelés, azaz holnaptól számítja, és a szerda meg tele van, ennyire egyszerű

hát ha nagy a baj, akkor hívd ki az ügyleetet

2009. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát...ma pont du.4-től este 8-ig rendel,másnap 8-12 ig,szóval csak csodálkoztam....ilyen még nem volt
2009. okt. 19. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az én háziorvosomnál pl az a rendszer, hogy mivel alapból rengetegen jönnek a rendeleésre, ezért időpontokból egy napra kb alig 4-5 dbot adnak ki, hogy ne az legyen, hogy mindenki időpontra jön, aztán több hetes várólista lesz a vége.

szerintem logikus ez a rendszer.

Ha már kihasználod azt a luxust, hogy nem kell sorszámot húznod és órákat ácsorognod, akkor bírj ki két napot. Pláne időpontra nem szoktak sürgős betegek menni.

2009. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én egyszer 1,5 órát vártam,egy csomó influenzás beteg mellett,mert mindenki időpontra ment,én meg nem kértem....most csak beutaló kellett volna...de hát ez van...
2009. okt. 20. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl sok a beteg, és egyre kevesebb az orvos. Akut beteget látnak el általában rendelés elején, a gyógyszerfelirás, beutalások kérése időpontra megy.
2012. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!