Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon ideges vagyok mostanába...

Nagyon ideges vagyok mostanában. Forduljak a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
Nemsokára diplomázom, állást kell találnom. Nagyon ideges vagyok ezek miatt. Alig bírok aludni.. tegnap éjjel 92 volt a pulzusom, úgy, hogy már másfél órája feküdtem. Nem tudom mit csináljak, nem használnak a nyugtató teák és a feszültségoldó gyógynövény tabletták. A vérnyomásom hol 100/60, hol pedig 140/90. A pulzusom is mindig ilyen mértékben változó. Forduljak háziorvoshoz?
2010. máj. 3. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én pulzusom nemegyszer reggel ébredéskor megközelíti a 120-at

Ha nem érzed jól, magad ha idegesítenek a tüneteid akkor menj orvoshoz

2010. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is ne nézegesd állandóan a pulzusodat és a vérnyomásodat. Egészséges fiatal vagy, akinek nagyon valószínű, hogy amiatt magasak ezek az értékei, mert -feleslegesen- stresszeli magát!


Ha előtted az államvizsga, akkor tanulj. Ha jól felkészülsz, nem kell idegeskedned, mert minek??


Álláskeresés: egszerre csak egy problémára koncentrálj, mégpedig mindig az időben közelebbikre (vizsgák). Persze közben gyűjtheted az információkat a leendő állással kapcsolatban, készítheted az önéletrajzodat stb., de ne idegeskedj, hanem cselekedj. Csupa olyat, ami a későbbiekben hasznodra válik. Azaz ráakadsz egy jó munkahelyre, és közben elterelted a figyelmed az idegeskedésről:)

2010. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia:)

az idegességre nagyon jók a B-vitamok, pl. a B6 vitamin:)

polyvitaplex 8-at és a polybét tudnám ajánlani:)

próbálj megnyugodni, majd minden rendben lesz, sikerül a diploma és majd állás is sikerül találnod:)

most ne ezen rágódj, elég lesz akkor gondolkoznod rajta:)

hallgass zenét, barátkozz, hülyéskedj:)

ezek segítenek és amit még írtam:)

sok sikert:)

2010. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!