Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok folyton fáradt...

Miért vagyok folyton fáradt és gyenge?

Figyelt kérdés
Ha sokáig nem eszem, mindig szédelgek is ezek mellé, és leesik a cukrom, de ha eszem, kb. 10 perc múlva akkor is így érzem magam! És állandóan szárad a szám, szomjas vagyok, sokat pisilek, pedig pár hete teljesen leálltam az édességekkel! Alszom is azért, bár nem túl sokat, de sosem voltam nagyalvó, mindig korán kipattantam. Mitől lehet ez a levertség?
2013. ápr. 18. 18:47
 1/3 Daviddd5 válasza:
100%
Szia.Valószínűleg a tested nem kap semmi természetes tápanyagot.Amit a boltban vásárolsz gyümölcs,zöldség már rég nem tartalmaz olyan százalékban vitaminokat,ásványi anyagokat mint régen a föld műtrágyázása miatt.Azt ajánlom hogy juttass több vitamint, nyomelemet és ásványi anyagot a testedbe.Ha rendszeresen ennél mézet és diót nem lenne hiányod a nyomelemekben.Kezdj el szedni vitaminokat.Sportolj rendszeresen (de csak állóképesség javító sportokat űzz pl futás)Ha szeretnél esetleg mézet vásárolni apukám méhész és ha Budapest környékén laksz olcsón meg tudnád venni.
2013. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell várni az evéssel addig mig szédelegsz. Egyél rendszeresen. Én is ha nem eszek sokáig és szédülök, aztán egyből eszk valamit rosszul leszek. Azonkivül sportolj valamit, fekudj le és kellj fel ugyanabban az időben. Ja és persze a lefekvést azt nem éjjel 2 orára értettem. Ha folyamatosan későn fekszel előbb utóbb a szervezet legyengül. Most hogy itt a tavasz, csinálj egy vas vagy vitaminos kúrát, h kondiba gyere! :)
2013. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sportolok rendszeresen, és korán fekszem, és nagyon sok gyümölcsöt, zöldséget eszem pedig... Bár a diót meg a mézet még nem próbáltam.:)
2013. ápr. 19. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!