Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, ha folyton...

Mit csináljak, ha folyton fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Napi 3-4-5 órát szoktam tanulni. Hétköznap általában 6-7 órát alszom, hétvégén pedig 10-et. Mindig nagyon fáradt vagyok. Most is itt a hétvége, ezt várom egész héten, hogy végre tudjak pihenni. Már lassan tanulni se bírok.

Hétvégén elhatározom, hogy elpakolom a szobámat, vagy csinálok valamit(filmezek, rajzolok), de mindig fáradt vagyok, és a gép mellett kötök ki.

Így konkrétan minden hétvégét végiggépezek.

Mit tudnék tenni, hogy ne legyen ilyen fáradt?


2012. febr. 25. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Vitaminhiány is lehet. Egyél több gyümölcsöt,zöldséget,halat,pótold esetleg vitaminbogyókkal,pezsgőtablettával,igyál eleget.

Legyél,mozogj többet friss levegőn, hogy legyen elég oxigén a szervezetedben!

2012. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Azért vagy fáradt, mert állandóan a gép előtt ülsz. Mozogj, menj friss levegőre, menjetek kirándulni, sétálni és egyél sok gyümölcsöt, zöldséget.
2012. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Irigyellek, hogy Te is gyorsan tanulsz, nem kell a nap nagy részét végigtanulnod... Nekem kellett. :(



Menj le sétálni vagy kocogni a jó időben.

De ne csak most, mindig mozogj valamit.

Ne aludj többet 9 óránál, maximum 9 és felet, ne többet.

2012. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megkellene próbálnom megfogadni a tanácsokat.

De, sajna egész nap tanulok. 14-re hazaérek, 15-től 20-ig kb. :)

Vasárnap meg mondjuk 11-től 16-ig.

Ami másoknak fél órát vesz igánybe, nekem egyet sajna:S

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!