Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? Annyira idegesít...

Miért van ez? Annyira idegesítő. Már utálom

Figyelt kérdés
kb 2 éve kezdődött,hogymindig fáj a hasam,hányingerem van...2x voltam pszhiológusnál ami egy ideig hatott utána nem..nam1..ma is ez van,hogy megyek nemsoká unokatesómhoz és fáj a hasam és kcisit hányingerem van..utálom ezt..direkt azért találkozok barátokkal,hogy ez a hülyeség elmenjen..holnap is 2 bnőmmel találkozok külön,vasárnap is 2vel külön,kedden is átmegyek másik bnőmhöz és szerdán is másikhoz..SEGÍTSETEK HOGY GYŐZZEM LE EZT A HÜLYESÉGET..

2013. márc. 29. 11:23
 1/10 A kérdező kommentje:
olyan nagyon idegesítőőő :// és bocsi hogy nagy btűvel írtam fent a kérdésbee:)
2013. márc. 29. 11:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szervi problêmát kizárták? Mikor jön elő tudod valamihez kötni amikor elkezd fájni? Attól mért lenne jobb ha elmész barátokkal találkozni? Persze kellene a programok meg a barátok csak n értem hogy függ öeste a két dolog.
2013. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy epe vagy hasnyálmirigy problémád van? Nem írtad, hogy voltál-e belgyógyásznál vagy gasztroenterológusnál. Azt hiszem, a háziorvosnál kell kezdeni, az ad beutalót.

Ha meg biztos vagy benne, hogy nem testi probléma, és a pszicho segített is, akkor menj el pszichoterápiára, 1-2 évig minden héten kell járni, de megéri. Többet nem lesz ilyen bajod és egy csomó más sem. Azután látod csak hogy a legtöbb ember milyen kattant.

2013. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor jön elő,ha megyek valahova.. most például rokonomhoz megyek át (sose voltam még ott) és fáj a hasam :D :/ de bárhova megyek,mindig fáj..:/ és pszhiológushoz minden héten elmenni nincs rá pénz..évente 1x birok csak elmenni ha nagyon muszáj :/
2013. márc. 30. 14:10
 5/10 A kérdező kommentje:
belgyógyásznál és gasztroenterológusnál se voltam még és nem is áll szándékomban elmenni :) :/
2013. márc. 30. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem áll szándékodban elmenni, akkor halj meg nyugodtan. Tudod, mennyi minden okozhatja ezt?

Azt meg csak bebeszéled magadnak, hogy a pszichológus segít. Nem segít, nem is segíthet, ha ilyen ritkán jársz hozzá, és gyógyszert sem kapsz. A pszichoterápiának minimum hónapok, de gyakran évek kellenek, hogy segítsen. Heti 2x. Nekem elhiheted, pontosan 17 darab pszichiátriai zárójelentésem van.

De ne menj el orvoshoz, járj úgy mint én. Én se mentem orvoshoz, most meg 17 évesen nem tudok gyógyszer nélkül létezni, mert a gyomromtól kezdve a húgyhólyagomon át a vesémig minden bajom van. Mert én is azt hittem, idegalapú. De nyilván nem. Várhatsz vele 5 évet te is, ha akarsz, de akkor már sokkal nehezebb lesz kezelni, bármi is a bajod, arról nem is beszélve, hogy megkeseríti az egész életed.

2013. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
LEhet nem írtam le érthetően..nincs pénz arra,hogy én minden héten 2x elmenjek pszhiológushoz..1 alkalomra kért 5000Ft-ot és ez nagyon sok szerintem :/
2013. márc. 31. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj SZTK-ba. Vagy bármilyen egészségügyi intézménybe ahol van pszichiátriai osztály. 5 éve járok ilyen helyekre és egy forintot nem fizettem, velem ezt nem eteted meg. :) Csak kifogás. A háziorvos pedig sehol sem fizetős! Ő ad beutalót a gasztroenterológiára vagy belgyógyászatra, ami szintén nem fizetős.
2013. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nincs lakhelyhez kötve, úgyhogy ha budapesti vagy aközeli vagy, már sorolom is: bármelyik kerületi pszichiátriai gondozó, bármelyik nevelési tanácsadó vagy családsegítő központ (ez vidéken is van, keress rá), Vadaskert Gyermekpszichiátria, Nyírő Gyula Kórház, Szent János Kórház, Szent Imre kórház, Thalass Ház, Tündérhegy... Ezek CSAK azok amik élből eszembe jutottak.

De akkor is ki kell vizsgáltatnod, hogy nem szervi bajod van-e, mert ha mégis az van, akkor egyszer csak nagyon szarul leszel, és nézel mint hal a szatyorban...

2013. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jó köszönöm:) hát nekem olyan pszhiológusom volt aki ismerősöm anyukája volt és nem SZTK-ba gondolzik hanem egy kis orvosirendelő egyik szobájába és ott fizetnem kellett..jó rendben,megbeszélem anyával és akkor kérünk időpontot.:)
2013. ápr. 1. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!