Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez milyen rovar lehet, egészsé...

Ez milyen rovar lehet, egészség káros volna?

Figyelt kérdés

Már több hete tele vagyok nagyobb csípésekkel, először szúnyogra gyanakodtunk, de mivel már több fajta szúnyogirtó hetekig ki volt próbálva és semmi, már nem tudom mit gondoljak, hogy mi lehet ez ami szétcsipkedi a családunkat. Ágyi poloska sem lehet szerintem, hisz annak nyoma van, vagyis kisebb vér foltok az ágyon ilyesmi. De ennek se nyoma, se semmi, csak nagy csípések, de egy éjszaka alatt akár 6-7 csípés is volt már és csak a kezemen! (- úgy értem, máshol is megcsíp de az érdekes, hogy egymás mellett lévő helyeken többször is ami szúnyogra annyira nem jellemző.) amik viszketnek de nagyon.


Mit csináljak? Már megőrjít ez a 'dög'... :/



2012. nov. 2. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nem, ugyanez a problémám :) Mi is poloskára meg bolhára is gyanakodtunk, vettünk új matracot, kicseréltük a takarót, párnát stb-t, mégis minden éjjel megcsíp az a valami, kezemen, lábamon, combomon van vagy 7-8 csípés egymás mellett, és iszonyat viszketnek, de vakarni meg nem akarom, mert akkor még jobban fog.. :/ Én se tudom mi ez a bogár, de ha megtalálom agyonverem az tuti..:) 18L
2012. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na akkor megkönnyebbültem, hogy nem csak mi szenvedünk ezzel.. :) Én is ha megtalálom, kapni a fog a 'kicsike'..
2012. nov. 2. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van mostanában. Kb. másfél hete. Néhány nap után egy hatalmas takarítást csináltam a szobámban. Mindent felforgattam és mindenhol kitakarítottam, porszívóztam, felmostam, ágynemű ki lett mostva. Egy pici kis fekete pókot találtam. Azt is felporszívóztam akkor, tehát kinyírtam. Azóta ilyen 1-2 csípés szokott rajtam csak lenni. Amúgy engem is megcsípett olyan helyen, ahol korábban is. Pár miliméterrel arrébb.
2012. nov. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!