Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olvastam, hogy káros lehet a...

Dávidking20 kérdése:

Olvastam, hogy káros lehet a férfi nemi szervre ha az ember a zsebében tartja a mobiltelefonját. Na már most a kérdésem, ha offline módba teszem a telefont akkor nincs sugárzás a készülék részére akkor úgy nem káros?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet hinni ennek a szóbeszédnek.


+ mégis hol a fenébe tartsa a férfi ember a telefonját ha nem a zsebében? nem járkálunk táskával mindenhova XD



2012. jún. 12. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

úgy nem káros, csak nem érnek el -> akár otthon is hagyhatod.

Inkáb csinálj gyorsan 4 gyereket és ne törődj a telefonnal.

2012. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megoldás: Hordjál táskát.

[link]

2012. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg káros, sőt, akár a prosztatarák kialakulását is segítheti. Ha offline módban van, akkor valóban nem sugároz annyira (telefonálás, sms küldés-fogadás közben a legjobban sugároz), de így is sugároz. Sőt, ha ki van kapcsolva, de akku benne, minimálisan még akkor is.

Ha offline módba teszed, nem olyan mértékben, de úgy is káros. De amennyi sugárzás ér minket mindenfelől, nem hiszem, hogy ez lenne a sorsfordító, de azért érdemes vigyázni, és kerülni, amit csak lehet.

(amúgy a sok biciklizés is növelheti az impotencia esélyét, szóval sehol nem vagyunk biztonságban.)

L

2012. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most komolyan a nap fél vagy 1 óra szobakerékpározás is negatív? De ne csak a versenybiciklizőket érinti az impotencia veszély én legalábbis úgy tudom,hogy a szűk ruha és a nagy hő ami (élsportoló) biciklisek hordanak,hogy az okoz bajt. Erre a szobabiciklis témára írhat mindenki, nem szeretnék lemondani róla mert nagyon szeretem :) (ja nyáron kint tekerek friss levegőn, csak rossz időben a szobabicajon)
2012. jún. 12. 15:49
 5/9 anonim válasza:
A legújjabb felmérés szerint a comb erősen letompítja a sugárzást, de azért csak óvatosan!!
2012. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azóta felvetődött a biciklizés veszélye is az egyik válaszadó részéről, ezügyben is nyilatkozhattok
2012. jún. 15. 13:57
 7/9 anonim válasza:
övtáska aztcsőőőő:D:D:D:D
2012. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ja és vállon hordod=)
2012. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ebben van egyfajta tévedés. A mai ember, felnagyít dolgokat. Igen, káros. De megsúgom, nem kell emiatt övtáskát hordani, vagy hasnoló. Ahhoz, hogy TÉNYLEG komolyabb hatása legyen, akkor szó szerint oda kéne legyen ragasztva a nemi szervedhez legalább 50 évre. És ezzel nem túloztam. MOBIL telefon. Gondolkodjunk emberek. Erre találták ki, hogy kéznél legyen ha keresnek. Most ha táskában van, akkor nagy eséllyel még azt se veszed észre ha csörög. Főleg ha egy piacon mész. A szobabiciklizésről meg.... A meleg, szűk nadrág tesz rosszat. A nagy meleg negatív hatással van a herék működésére, pontosabban lassítja a munkáját. Remélem segítettem!
2014. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!