Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elég sokat szellentek. Lehet...

Elég sokat szellentek. Lehet ezen valahogy, valamivel változtatni?

Figyelt kérdés
Főleg akkor kellemetlen, amikor több órát vagyok társaságban, vagy a barátommal vagyok több óráig. Mindig tartanom kell, mert pár óráig se bírom. Ha meg kell, és félrevonulok vagy kimegyek, akkor már nem tudok. Bejövök, pár perc, és megint érzem. Eléggé zavaró.
2013. jan. 6. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát segíteni nem tudok de volt egy munkatársam hasonló gondokkal.Ő nagyon poénosra vette és amikor jött a dörgés még pózolt is hozzá,nagyon szerettük.Talán a körzeti orvosodnak megemlíthetnéd.
2013. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
kevesebb fingatós kaját kell enni a gyors kaja fingatya a csajokat http://www.youtube.com/watch?v=EUplHAxm1Ko
2013. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátod előtt ne szégyelld! Akkor lesz igazi a kapcsolatotok, ha az ilyen dolgokat sem szégyenlitek egymás előtt! :)
2013. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1.Bizonyos ételek után jelentkezik vagy folyamatosan?

2.Nem vagy lisztérzékeny?

3.Jók a fogaid?Alaposan megrágod az ételt?

Lehet a bélflórád egyensúlyának felborulása miatt is,amit okozhat stressz,folyamatos hasmenés vagy székrekedés,antibiotikum kúra,ételérzékenység stb.

Amikor napi szinten ettem kenyeret vagy burgonyát(!)én is többször puffadtam.Ebből a szempontból egyetértek a paleolit táplálkozással.

2013. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nezavarjon kisanyáám,ez csak természetes,csak nyomd , told ami belöled jön!
2013. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!