Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem akarok ennyire érzékenynek...

Nem akarok ennyire érzékenynek tűnni, hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Nyugodt természetű vagyok, és mindig próbálom a lehető leghiggadtabban kezelni a konfliktusokat ( ez általában az okos enged módszer...). Azonban emiatt csak gyűlnek bennem a dolgok és aztán jön még egy dolog és elborul a mécses és képes vagyok 1-2 napon át rosszkedvű lenni, ebből legalább egy délutánt pityeregve tölteni. Ami a legrosszabb hogy ezután összeszedem magam de eltelik fél év(vagy több) és ismétlés.

Nem akarok ilyen lenni gyűlölöm ezt magamba de annál értelmesebb tanácsot hogy sz*rjam le nem kaptam, ami pedig nem sokat segített...


2012. máj. 4. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs egy megbízható barátod, akivel megoszthatnád a gondjaid?
2012. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nos nem igazán...a legjobb barátnőm az ország másik végében lakik ( éljen soká a költözés...) és bár beszélünk amikor csak tudunk de -főleg mostanában suli meg egyéb miatt- ez így kb heti 1-2 alkalom... amúgy én is erre gondoltam hogy lehet ezért van,mert nincs akibe megbízok és eltudom neki mondani a gondomat
2012. máj. 5. 12:10
 3/4 anonim válasza:
áá ez ismerős...csak én éppen minden hülyeség miatt bőgök 14 évesen...
2012. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én akkor még azzal biztattam magam hogy á majd kinövöm... de most lassan a 18 felé közeledve már kicsit idegesít és rájöttem ha nem teszek ellene magamtól tuti nem növöm ki..
2012. máj. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!