Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam folyton...

Miért érzem magam folyton gyengének?

Figyelt kérdés
Tönkreteszi a napjaimat, hogy kb. negyed óra alatt elfáradok, többnyire fizikailag, és egyből le kell ülnöm pihenőt venni. És ez nem lustaság! Nagyon akaratos vagyok, és ez ellenére is megcsinálom a teendőim, de ez így nagyon rossz. Ami ezzel még összefüggésben van, hogy sokat romlott a koncentrációképességem.
2009. aug. 19. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vitaminhiányod van
2009. aug. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én minden nap minimum 13-14órát alszok xd. lusta vagyok, minimum 7órát gépezek naponta. gyorsan kifáradok fizikailag, de nem vagyok gyenge ettől.

szóval nem az alvás és a lustaságtól van.


Talán valami elvonási tüneted van. Vagy csak nem csináltál régóta olyat, amit szoktál általába. Ez velem már előfordult akkor is, amikor nem is hiányzott. Konkrétan a számitógép.

Lehet h csak vitaminhiányod van. Egyél sok gyümölcsöt és fehérjét.. Lehetséges h a vérkeringéssel van valami baj... Ne egyél gyorskaját, egyél fehérjét, halat, igyál tejet, stb.. Koffeint ha ittál de azért nem akarsz inni mert asszed azért vagy fáradt, ez nem igaz. Nyugodtan kávézhatsz/teázhatsz tovább.

Lelki probléma gondolom nincs, de attol is érezheted magad fizikailag fáradtnak mindig..

remélem segit 1-2 tipp

2009. aug. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!