Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam folyton...

Miért érzem magam folyton gyengének?

Figyelt kérdés
Tönkreteszi a napjaimat, hogy kb. negyed óra alatt elfáradok, többnyire fizikailag, és egyből le kell ülnöm pihenőt venni. És ez nem lustaság! Nagyon akaratos vagyok, és ez ellenére is megcsinálom a teendőim, de ez így nagyon rossz. Ami ezzel még összefüggésben van, hogy sokat romlott a koncentrációképességem.
2009. aug. 19. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha inkább az utóbbi időben vetted észre, akkor szerintem mielőbb menj el orvoshoz hogy kiderüljön, hogy mi az oka. Egyik ismerősöm rövid idő alatt lett nagyon fáradékony, kiderült, hogy gyomorvérzése volt, elég veszélyes.
2009. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már egy ideje gondom van ezzel.
2009. aug. 19. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
első vagyok, és alvászavar vagy ilyesmid nincs?
2009. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincsen alvászavarom, csak annyi, hogy minden reggel fáradtan kelek. De ha mondjuk 10 órát alszom, akkor nem annyira, de szerintem az nagyon sok.
2009. aug. 19. 21:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként próbáltam koffein tablettát, energiaitalt, szőlőcukrot, de semmi. Nem értettem sosem, hogy valakit földob az energiaital pl. Max. annyit tesz, hogy agyilag azt érzem, hogy pörögnöm kell, de érzem, hogy kimerült vagyok.
2009. aug. 19. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:

még mindig 1.


koffein meg az ütős italok nem jók, hosszú távon a szívet készítik ki. Legalább hétvégén akkor aludj legalább 10 órát, én mindennap annyit alszom ;)

De ha már tényleg nagyon durva a helyzet, akkor mindenképpen kérdezzél meg valami dokit.

19/F

2009. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Arra gondoltam, csináltatok egy vérképet, ilyesmit.
2009. aug. 19. 22:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtam semmi komolyabb segítséget se adni, de azért nincsmit. Remélem semmi komoly.
2009. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha ennyire érdekelnek az eredményeim, msn-en keress fel: wazoop@citromail.hu :D
2009. aug. 19. 22:14
 10/12 anonim ***** válasza:

még mindig 1.

Nem igazán szeretem az msn-t, sok rajt a spam. Inkább majd írd ide, hogy milyen lett az eredmény. ;)

2009. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!