Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok folyton álmos?

Miért vagyok folyton álmos?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs olyan pillanat mikor nem tudnék elaludni! Ez tart már kb 3 hónapja !

És eddig meg pont az volt a baj,hogy még ha csak 4-5 órát is aludtam,akkor se tudtam elaludni majd csak valamikor hajnali 1-2 felé. De nem is voltam álmos !

És ez velem mióta élek igy volt!

Ami most van állapot már nem bírom... valami megoldás van rá ?


2011. nov. 16. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Altatót próbáltál már?

Én szedtem egy homeopátiás gyógyszert a sedatif pc-t és hatott.De szerintem jobb lenne ha ezt orvosnak is mondanád , lehet írna fel rendes altatót.

2011. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minek neki altató ha folyton álmos?
2011. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Altatót ? Mikor Így is folyton aludnék ? Meg alszom is...
2011. nov. 16. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző: pont az a baja, hogy álmos :)

Szerintem keress fel egy orvost, egy általános kivizsgálás nem ártana...

Egyébként meg sok mindentől lehet, vitaminszegény étrend, rossz fekhely, sportolás hiánya stb. Meg próbálj visszaemlékezni mi változott 3 hónapja az életedben, szerintem vissza lehet vezetni valamire.

2011. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj elnézést félre értettem.A vérnyomásod rendben van?Mindenképpen orvos aztán vérvétel...stb.
2011. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Zumbázni járok minden héten 3x ! Amiatt nem lehet,a vérnyomásom is jó szoktam mérni. Az ágyam az ugyan az... Nem tudom mi lehet... nem történt 3 hónapja semmi különös... És az az érdekes,hogy hiába iszok energiaitalt vagy kávét...mintha egy pohár vizet ittam volna!
2011. nov. 16. 18:49
 7/7 anonim válasza:
Megcsípett a cece légy.
2011. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!