Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez, és hogyan lehet...

Mitől van ez, és hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Amikor fáj a torkom,vagy akármilyen légóti fertőzésem van,pár nap múlva,ha addig nem is köhögtem ,de pár nap múlva ilyen köhögési rohamok törnek rám.Úgy kezdődik,hogy elkezd kaparni a torkom és köhögnöm kell,de ettől nem múlik el ez a kaparós,köhögési inger csak erősebb lesz és eltart percekig és már majdnem hánynom kell annyira erőltet és szépen lassan elmúlik.De ez naponta többször is elő szokott jönni.Pedig alapból nagyon kevésszer kell köhögnöm,ha beteg vagyok. Mit tegyek ilyenkor ha jön a roham? Mert ez rám tör bárhol és hányni nem szeretnék legfőképp sehol sem!
2012. okt. 30. 14:09
 1/2 anonim válasza:
Ehhez inkább menj orvoshoz!
2012. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azért így,hogy nem vagyok épp beteg,nem veszek ki szabit,hogy elmehessek a dokihoz és feltehessem neki ezt a kérdést :D!
2012. okt. 30. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!