Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeretnék változtatni a...

Szeretnék változtatni a flegmaságomon, hogyan tudnék?

Figyelt kérdés

Bratyómtól megkérdeztem milyen rossz tulajdonságom van és mondta mindent konnyen veszek és flegma vagyok ezen szernék változtatni...Jobban élvezni az életet mert szerinte egykicsit savanyu vagyok.Ezt nem rossz indulatbol mondta csak segitett nekem:)Ha tudtok valamit ajanlani orommel veszem...Puszy nektek!



2008. máj. 18. 20:09
 1/2 anonim válasza:
Mielőtt kimondasz valami sértő, vagy flegma választ, elgondolkosz azon, hogy te örülnél-e neki, ha ezt hallanád mástól?
2008. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát azt jelenti nem vagy optimista te egy pessimista ember vagy! sajna!hát a az a lényeg legyen benned valami ami vissza huz vagyis soha nem feledd el hogy mikor valamire valami ilyet mondani oh na de ugy unom vagy lese xarom akkor gondold meg hhogy na ezt nem szabad mert akkor egy pessimista embernek látszom na inkább legyél diplomatikus...hogy mindent olyan megfontoltan kezelsz vagyis hogy azt mondod hát nem tudom még meggondolom,majd valamikor,egyszer,talán,lehet, na ez valamivel jobb :P
2009. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!