Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elég kötött mozgásom van,...

Elég kötött mozgásom van, ezen hogy lehetne változtatni, hogy kicsit lazább legyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is kicsit észre lehet venni a mozgásomon hogy kötött, feszült..szerintem nálam a szorongásból adódik,mindig úgy érzem hogy engem figyelnek ez miatt és ez még jobban befeszül a testem.nem tudom neked vannak e ilyen problémáid?
2011. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy értem ,hogy ez nálam agyban van sajnos..nem tudom ,lehet nálad más van.
2011. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hmm... nem tudok róla. nincsen semmilyen komplexusom meg ilyesmi ha erre gondolsz. meg nem is olyan durva, amiről beszélek. sztem fizikai okai vannak. talán kicsit kötöttek az izmaim meg az ízületeim
2011. szept. 4. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban calcium és magnéziumbevitelre van szükség. Valamilyen mozgást /pld úszás, torna, jóga/ kezdj el.
2011. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát most leigazoltam egy amatőr floorballcsapathoz, heti két edzés meg meccsek, és heti egyszer járok úszni. azelőtt nem nagyon sportoltam soha. szóval gondolom majd beáll. köszi a tippet majd akkor eszem olyan kajákat amiben ez dúskál:)
2011. szept. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!