Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítsen vki. hogyan tudnék...

Segítsen vki. hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

túlérzékeny vagyok nagyon kötődöm a barátomhoz és ha megy el vhova hétvégentem mert 1 héten csak 2x vagyunk együtt meg buszon mindennap vissza felé nem mindig akk mindig elkezdem a sírást és ezen vok kiakadva addig mig el nem megy és miután vissza jön,,,

nem akarok ilyn leni..h tudnék nem iylen érzékeny lenni?


bocsi a hülye írásért


2010. okt. 10. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért csak ilyen keveset találkoztok? Egyenrangú ez a kapcsolat, a barátod is ennyire kötődik Hozzád? Miért esel ennyire kétségbe,ha elmegy? Talán bánt,hogy nem marad veled,holott megtehetné, vagy a körülményeitek rosszak?
2010. okt. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom :S am elv én vok a legfontosabb de ha így lenne akk meg tudja h nem sokszor jöhet mert mivel az ő anyja nem engedi az itt alvást s így ugye ha pl- itt aludhatna akk azért nem csak péntek 6-7 óra meg szombat 6-7 órát tudnánk együtt lenni mert buszon azért másabb ott nem csókolhatom úgy meg :S:S:S
2010. okt. 12. 18:26
 3/3 anonim válasza:

szerintem ez valami mélyebb régebbi lelkisérülés lehet. ha naplót írsz az mindig jót tesz és sird ki magad midig sőt ha picit ráerőltetsz mégjobban sirsz mint ahogy jön magától utána sokkal jobb lesz, nekem bevált. próbáld minél pontosabban megfogalmazni, hogy mit is érzel és hogy mitől félsz mikor elmegy a barátod.

sok sikert :)kitartást

2010. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!