Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A koffeinről és az energia...

A koffeinről és az energia italokról mi segíthet leszokni?

Figyelt kérdés
Elég régóta kávézom,meg van hogy bedobok egy két energia italt is naponta de le szeretnék szokni róluk,már próbáltam de a melóba pörögni kell napi 10 órán át sajna és ha nem iszom meg délig a két kávé adagomat akkor fáj a fejem és rossz a kedvem is.Van valami természetes szer, gyógynövény, tea vagy bármi ami kevésbé káros mint a koffein meg a mérgezett italok ami segíthet leszokni róluk úgy hogy élénkít is egy kicsit_?

2012. aug. 30. 22:22
 1/4 poiu ***** válasza:
100%
A kávé minden eddigi vizsgálat szerint ártalmatlan (sőt, mai hír, hogí csökkenti a vastagbélrák esélyét). Az enerigaitalokba minden sz@rt beleraknak. Szerintem ezeket hagyd el, igyál helyettük kávét. Később, ha a kávét soknak találod, majd csökkented.
2012. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a zöld teát. Nagyon jó az íze, élénkít is, + egészséges is.
2012. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

# 1/2


Egyébként ennek van igazságalapja, vagyis a koffein dehidratál, és ez elvileg segít megelőzni néhány fajta rákot. (De nem csak ez az egy út járható, csak ez is.) Mondjukj energiaital az más tészta... Én egyébként lehet, hogy megvizsgáltatnám magam, ha már a fejem is fáj... Ki tudja milyenek lehetnek az ereid...

2012. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A zöld teát még nem próbáltam,holnap beszerzem,köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!