Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges az, hogy valakinek...

Lehetséges az, hogy valakinek SEMMI baja nincsen, de mégis "megbetegíti" magát? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Tehát az lehet ,hogy valami féle sérelem esetleg trauma okán valakinek folyton betegnek kell lennie. Az egyik rokonomról van szó. Úgy gondolom ő szeretne normális lenni és tényleg teljes életet élni ,de nem tud mert mindig van valami baja és szerintem csak magának beszéli be. Mivel jól ismerem , kisebb korába neki időnként ilyen hülyeségei voltak ,hogy nem kap levegőt stb. Ez kb 1-2 évig volt aztán elvitték dokihoz aki annyit mondott neki ,hogy túl sovány(ami igaz) és hogy kezdjen el sportolni meg ne egyen egészségtelenül. A srácnak pár hétre rá semmi baja nem volt. Rájött vagy nemtudom hogy a szerintem képzelt tüneteit (szédülés, nehéz légzés) okozhatta a soványság, tespedt életmód stb.
2012. aug. 13. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Játszmák, ezek játszmák, sorskönyv, ezt tanulta
2012. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen orvosi eset, mert ez már súlyos eset ahhoz, hogy ilyen gyengén egyedül összeszedje magát. Ha tényleg nincs szervi baja - ami a nehéz légzést okozhatná -, akkor pszichés eredetű ezen tünete is. Pánikbeteg révén tudom hogy mit beszélek.


Szerintem az egyedülléttől vált olyanná, amilyen. Ezt bizonyítja az is, hogy a fesztiválon jól érezte magát. Hasonlókat élek meg. 22 éves leszek és totál magányos vagyok. Nehéz eset vagyok, kevés baráttal, akik tipikus otthonülősek, én pedig mindent csinálnék, sétálnék, lógnék a városban, beülni, meginni valamit, bulizgatni, túrázni, fesztiválozni, koncertezni, egyszerűen érezni, hogy élek... ha az ilyen vágyak nem elégülnek ki, az ember mást sem érez, csak hogy megállíthatatlan sebességgel megy mellette az élet, és még csak nem is integet. Nehéz a változás, de valahogy kell.


Persze ez csak egy elmélet volt, mert nem ismerem azt, akiről írsz!

2012. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!