Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az uszas az segit a panikbeteg...

Az uszas az segit a panikbetegseg ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Panikbeteges vagyok egy par honapja az iskolai stressz miatt.Meg mindig nem gyogyultam meg volt olyan,hogy olyan rosszul lettem a dolgozat elött,hogy korhazba kellet vinni engem.Nagyon felek,hogy megint megtörtenik.Amikor a termeszetbe vagyok akkor jol vagyok de neha otthon ramtörnek a halalfelelmek amiket nagyon nem szeretek.Nagyon rossz erzes felni es meg akarok gyogyulni örökre.Arra gondoltam,hogy ha uszok akkor az meggyogyit mert ugy hallottam,hogy az uszas a szellemi egeszseget is fejleszti.Ha tudnatok nekem barmit is tanacsolni azt nagyon megköszönnem mert sokat jelent ez nekem!Köszönöm elöre a valaszokat ! 17F
2012. júl. 29. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A mozgás, a sport sokat segíthet, főleg ha olyant csinálsz, amit szeretsz.
2012. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tenyleg segiteni fog ? Nem jarok orvoshoz es gyogyszert se szedek csak uszni fogok eljarni majd holnaptol..Nem tudom,hogy mit csinaljak csak azt tudom,hogy nem tudok örülni sem mar ...
2012. júl. 29. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ettől nem fog megszűnni a probléma. Én is voltam pánikbeteg, gyógyszereket is szedtem, de pár éve teljesen tiszta vagyok és elmúlt ez a gond. Hogy hogyan? Másként nézek a világra, egyszerűen elhatároztam, hogy boldog leszek és meggyógyulok. Sokat relaxáltam, túráztam, a szabadban voltam, szedtem vitaminokat, és a táplálkozásomra is jobban odafigyeltem. Megtanultam a jelenben élni, és nem a múlton rágódni, hogy mi volt, meg a jövőn, hogy mi lesz. Sok pozitív szemléletű írást olvastam, és egy idő után ráálltam erre. Egyszerűen csak el kell határozni, hogy meg akarsz, meg fogsz gyógyulni és ezt nap, mint nap többször magadba kell sulykolni. Te irányítod a tudatodat. Ha folyton a rosszra gondolsz, akkor azok be is fognak következni. De ez fordítva is igaz. Gondolj a jó dolgokra, hogy igenis meg tudod csinálni!
2012. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy régi a kérdés, de azóta hogy vagy? Segített az úszás?
2015. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!