Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik a kezemmel?

Mi történik a kezemmel?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, balkezes, és úgy érzem valami gond van ezzel a kezemmel.

Pár hónapja észrevettem, hogy időnként picit reszket. Nem nagyon, csak ha "rosszul tartom", vagy ilyesmi, ha megráztam a kezem, el is múlt.

Aztán 1-2 hónapja az a furcsaság van, hogy ha egy ideig szorítok valamit ezzel a kezemmel, akkor - ezt nehéz körülírni - a kezem úgy elmerevedik, hogy nehezen bírom elengedni, az izületeim "kattannak" egyet, nem fáj, de baromi kellemetlen, olyan feszítős érzés. Pl. az előbb süteményt sütöttem, a robotgép fogóját fogtam percekig, és akkor jelentkezett. Plusz a harmadik ujjam belső fele fáj egy ideje, egy füles bögrét is nehéz megemelnem, mert pont ott fáj, ahová a bögre füle esik, és nyomásra is fáj.


Namost ez annyira káosz nekem, hogy azt se tudom, hova, milyen orvoshoz menjek, csak azt érzem, hogy nem stimmel. Reuma, izületi gyulladás, köszvény...? Mi a fene van?



2012. júl. 15. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, elküld vérvételre és ad beutalót Rheuma osztályra.
2012. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!