Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
5éve migrénes vagyok, az utobbi évben elmultak illetve ritkultak a fejfájásaim és nem is olyan erősek. 1-2 hete majdnem minden nap rosszul vagyok, szédülök, fáj a fejem, ájulás közeli állapotom van. Emiatt nem tudok készülni a vizsgáimra és ez nagyon idegesít, dolgozni se fogok tudni ha ez igy megy tovább! tavaly voltam neurológián,epileptológián és idegsebészeten semmit nem találtak, ami arra utalna, hogy az agyammal lenne probléma! Volt már valakinek ilyen? Tudtok valamit ami segít ezeken a rosszulléteken vagy, hogy honnan eredhet a probléma???
2012. jún. 4. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem fronthatásra van ez főleg mikor hidegfront jön,
2012. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem is pontosan ezek a tüneteim voltak! 2 évig vizsgáltak az orvosok, mire rájöttek, hogy allergiás vagyok, ezért nem kapok rendesen levegőt, ezért fáj a fejem és szédülök. Kaptam gyógyszert, kerülöm azokat az ételeket, melyek allergiás reakciót váltanak ki és már jól vagyok. Nem vagy allergiás semmire?
2012. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmi allergiarol. Rendesen eszek iszok, nem szedek gyogyszert se...nagyon ketsegbeejt az egesz mert igy nemtudok elni rendesen most is csak fekszem neha rámjön a roham par percre, nemtudok tanulni se...borzalmas! En arra gyanakodtam hogy talan a szivemmel lehet baj mert a mellkasom is szokott fajni ijenkor igy feszit mintha szet akarna szakadni!
2012. jún. 4. 19:42
 4/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem a front hatás és életmód sem lehet 2évig irtam fejfajasnaplot amit több orvos is megnézett! Semmi szokatlant v összefüggést nem talaltak benne! Ezert is vagyok ki idegileg mert ha a neurologus es az idegsebész nem tudja mi ez akkor én honnan tudnám? Akármit teszek nem lesz jobb se megelözni se elmulasztani nem tudom a tüneteket!
2012. jún. 4. 19:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló rosszul léteim vannak az egész nap folyamán.

nem lehet,hogy hormonálisan van mindez?

2012. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha,nő vagy..

menstruáció előtt nem erősödnek a tünetek?

2012. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok :D Amugy nem, nem erősödnek sajnos semmi köze a menstruációmhoz. 1évig irtam fejfájásnaplót jártam különféle orvosokhoz. születésemkor volt 2 shunt műtétem de azzal sincs semmi gond szintén nincs köze a rosszullétekhez.
2012. jún. 5. 21:39
 8/12 A kérdező kommentje:
nekem ezek a rosszullétek 3 éve vannak migrénem 5 éve. azt mondták még akkor, hogy majd kinövöm....hát lóturót...szedek fogamzásgátlót de nem változott se jó se rossz irányba.
2012. jún. 5. 21:42
 9/12 anonim ***** válasza:

neked nem mondták az orvosok,hogy pszichésen is lehet?

csak,mert nekem mindig ezzel jönnek..

2012. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is migrénes vagyok. Először nem is tudtam, hogy mitől fáj nekem ilyen sűrűn a fejem, aztán 2 év múlva már besokalltam. Kivizsgáltattam magam. Olyanokkal jöttek, hogy lehet polip van az agyamban, meg hogy valami gyulladás az agyban, vagy én már nem is tudom hogy fogalmaztak, de minden brutális dolgok felsoroltak, én meg azzal küszködtem ott az orvos előtt a székben, hogy el ne sírjam magam. Viszont, mint később kiderült, "csak" migrén. Azt mondták, hogy fogamzásgátlótól is lehetnek migrénes tünetei az embernek. Én is szedtem akkoriban, és javasolták, hogy váltsak. Nem váltottam, mert féltem, hogy esetleg elhíznék egy másik fajtától. Kértem a migrénre gyógyszert (Divascan, kis narancssárga tabletták egy üvegcsében). Napi 3x1 szem, és jobban voltam. Egyre ritkultak a fejfájásaim. Sajnos ez állandó gyógyszer, viszont én kúrákkal szoktam szedni. Pl. 1 hónapig szedem, majd 2 hónapig nem szedem. Ha mégis rám jön a fejfájás, akkor Flectort iszok. Kis tasakokban fehér por, amit fél pohár vízben kell feloldani és meginni. Nagyon gyorsan hat, 10-15 perc alatt elmúlik még a migrénes fejfájás is. Én ezeket használom, nekem sokat segítettek!
2012. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!