Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
5éve migrénes vagyok, az utobbi évben elmultak illetve ritkultak a fejfájásaim és nem is olyan erősek. 1-2 hete majdnem minden nap rosszul vagyok, szédülök, fáj a fejem, ájulás közeli állapotom van. Emiatt nem tudok készülni a vizsgáimra és ez nagyon idegesít, dolgozni se fogok tudni ha ez igy megy tovább! tavaly voltam neurológián,epileptológián és idegsebészeten semmit nem találtak, ami arra utalna, hogy az agyammal lenne probléma! Volt már valakinek ilyen? Tudtok valamit ami segít ezeken a rosszulléteken vagy, hogy honnan eredhet a probléma???
2012. jún. 4. 19:00
1 2
 11/12 anonim válasza:

Előző kommentelő vagyok :)


Nekem is nagyon sokat kell most tanulnom, jövőhéten szóbeli érettségi. Ezek a gyógyszerek mellett maximálisan tudok a tanulásra koncentrálni! :)

2012. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta voltam kardiológiai kivizsgálásonn, semmi probléma nincs a szívemmel. Aztán egyre rosszabbul letem és kiderült, hogy elzáródott a vp shun-töm hasi szára. (8 hónaps koromban ültették be hydrocephalus miatt) kicseréltél a szárat de a fejfájsok megmradtak tehát még mindig nem tudom miért van. Divascan kúrát ajánlota a kardiológus szerintem az lesz a következő kisérlet. remélem nálam is beválik.
2012. júl. 21. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!