Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hittétek már hogy vakbélgyulla...

Hittétek már hogy vakbélgyulladásotok van, amikor nem is az volt?

Figyelt kérdés
menstruáció előtti tünetekkel is összetéveszthető pl,ilyenekre gondolok.

2012. júl. 10. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt... Még az orvosok sem tudták biztosra. Bár nem a menstruáció előtti tünetekkel tévesztettem össze. Minden tünet a vakbélgyulladás tünete volt, csak lázam nem volt. 3 napig jegelték, és megfigyeltek, aztán mégis a műtűt mellett döntöttek a dokik. Utólag kiderült, hogy a vakbél melletti nyirokcsomó volt gyulladt, de ha már "arra jártak" kivették a vakbelemet is. Azon is volt már némi gyulladás, de még nagyon csekély.
2012. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én épp most küzdök ezzel négy napja nagyon fájta a hasam, most már inkább csak jobb oldalon. Még ügyeleten is voltam, ott majdbe csináltam, amikor a vakbelet tesztelte, egy ideig bólogatott is, de aztán mégsem arra tippelt, hanem bélhurutra. Nos, nem nyugodtam meg... Főleg, hogy továbbra is fáj jobb oldalon, tény, hogy már nem olyan erős.
2012. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hittem, mert tudtam, hogy az van (krónikus), de mivel másnapra mindig tünetmentes voltam, nem foglalkoztam vele. Aztán tavaly jobbnak láttam megműttetni magam, hiszen egy csomó problémám lehetett volna belőle (meddőség stb.).
2012. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez mièrt fontos szerintem mindenki volt màr ezzel igy
2012. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!