Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most akkor mi van velem?...

Most akkor mi van velem? Folyt. Lent!

Figyelt kérdés
Esténként erős hányingerem van,és ha eszek rá,akkor egy ideig abbamarad.De utána megint előjön.Azért se akarok enni este,mivel fogyózok,és 6 után nem ehetek.A gyomromnál pedig nyomást,szúrást érzek néha,a térdeim,csuklóim,lábfejeim kattognak.A jobb lábamra reggel sántítok.Meguntam,és elmentem az orvoshoz,ő a laborba küldött.Vérvétel,és vizelet volt(életemben először vettek tőlem vért).Amikor visszamentem,minden negatív volt!Én mondtam neki,hogy most akkor mi van,hisz a tüneteim valósak.Erre rámnézett,és írt egy beutalót a kórházba!Azt mondta,én biztos ráérek,hisz itt a nyár,és ezért írja a beutalót,tehát fogalma sincs mi bajom,és nem is nagyon törte magát!!Hozzá kell tennem,hogy másfél órát ültem sorba,dög melegbe,mert a gyerekorvos épp dumcsizni akart vele,hogy milyen a mai világ!Na mindegy,csak felhúzom magam.De a lényeg,hogy nincs idő elmenni,mert én nem az a "punnyadok egész nap lány vagyok".És nem szórakozásról van szó.Nincs ötletetek mitől lehet ez?
2009. júl. 10. 20:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszú lett.Bocsi:)
2009. júl. 10. 20:39
 2/3 anonim válasza:
Mostanában kezdtél ebbe a fogyókúrába? korában ettél estefelé is? Ha igen, simán lehet hogy csak felmegy a gyomorsavad, attól van hányingered (és ha eszel, az megköti, ezért múlik el). Szerintem nem helyesek ezek az "önkínzó" fogyókúrák, főleg, ha ténylegesen rosszul lesz tőlük az ember. Ha ragaszkodsz hozzá, egyél olyasféléket estefelé, amiktől nem lehet hízni, pl. gyümölcs, vagy zöldsalátát, joghurtot zabpehellyel, korpás kekszet, ezek is lekötik a savat.
2009. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 éve kezdtem a fogyókúrát,fokozatosan,ésszerűen.Mellette futottam,tornáztam.Mostanában kicsit elengedtem magam,de tornázok.És az a baj,hogy ha csokit eszek,akkor is hányingerem van.Újra rá akarok kapcsolni a sportra,de így,hogy reggelente sántítok,elég nehéz futni indulni.:(A kórház pedig ahova beutalót írt....tuti,hogy az egész napom rámenne.:(
2009. júl. 10. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!