Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 15/F 180cm és 59 kg az milyen,...

15/F 180cm és 59 kg az milyen, esetleg ha van egy jó hízókúrája valakinek, mert úgy érzem egy 10 kg kellene?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ha tíz kilót akarsz gyorsan hízni akkor naponta 2x igyál olyan turmixot ,hogy : 2 banán , két nagy kanál nutella, fél liter tej.

Garantálom hogy hízni fogsz de ne csodálkozz hogy csak zsír fog feljönni. Mindenesetre finom ,én is innám csak az izmokat szeretem nem a zsírt magamon :D

Bár 3-4 kg gyarapodásig még csinálhatod indulásnak jó.

Majd nézz utána a tömegnövelő étrend kifejezésnek a googleban.

2012. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi ez mind szep es jo de alergias vagyok a nutellara es namcsak zsirt hanem izmot is felszeretnek szedni.
2012. máj. 21. 20:23
 3/4 barbuska válasza:
Mielőtt lefekszel egyél sok olyan dolgot ami hízlal (ez lehet csoki vagy chips vagy akármi), és ha izmosabb is akarsz lenni minden nap 3-4 óra intenzív sportolás szerintem megteszi.:) Egy nap egyél 6-7 alkalommal (ha bírsz).Ha ezt 2-3 héten át csinálod garantáltam hízni fogsz és izmosabb is leszel.:)
2012. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha izmos akarsz lenni mi lenne ha gyúrnál inkább? Úgy is annyi elképesztő szakember van ezen az oldalon a témában ,hogy tuti adnak egy két 100%ig bunkózás mentes tanácsot. Egyébként egy normál 15 évesnél az 59 kiló nem olyan kevés mint amilyennek hangzik
2012. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!