Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valakinek ilyen?

Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Elég fura lesz le irni, de meg vagyok fázva, zúg a fülem is, ég a szemem, minden bajom van, tegnap óta azt érzem mintha beszédülne a fejem elég fura érzés mintha vér szállna a fejembe vagy nem is tudom hogy mi rá a legjobb kifejezés....ezt csak akkor érzem mikor fekszek és próbálnék aludni, illetve mikor felkeltem és mentem akkor is ezt éreztem, tudnátok segiteni ?

2012. máj. 2. 21:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék le irni, hogy a nyakam nagyon fáj, és nagyon sokat alszok tegnap egésznap feküdtem, ettől lenne? vagy esetleg más problémám van? Köszönöm előre is ha tudtok segiteni !
2012. máj. 2. 21:57
 2/5 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne menned,hátha valami gyulladás.lázad van?
2012. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a nyakad ,tarkód nem nagyon merev?tudod mozgatni?
2012. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető,hogy a "takony" ráment a szemedre,a füledre,homloküregedre...és attól nyomást érzel a fejedben,mert tele van az orr-arc-homloküreged ezzel a trutyival.Használ orrspray-t,mert az oldja a taknyot.

Mivel rámehetett a füledre (ugye ott van az egyensúly központ helye),ezért elképzelhető,hogy ezért szédülsz vagy ilyesmi.Én szoktam így járni,hogy ha megfázok stb,akkor egyből a bal fülemre megy.Sosem fáj,csak tompábban hallok,szédelgek stb.

Van vény nélkül kapható fülcsepp,a neve: Otipax.

Még láztól is érezheted ezt.


Jobbulást.

2012. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát a nyakam nagyon fáj, kicsit be van dugulva az orrom, most kezdek kimenni a megfázásból, a fülem zúg, szemem is fáj, szóval bármitől lehet, nem tudom, remélem elmúlik, volt már ilyen régebben is mikor megvoltam fázva, csak gondoltam volt már vkinek ilyen...azért köszi a válaszokat!
2012. máj. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!