Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valakinek fejbőrén...

Volt már valakinek fejbőrén vagy arcon zsírcsomója? Faggyúcisztája?

Figyelt kérdés
Műtét, hogyan zajlott? Fájdalmat érezett vki műtét után? Mekkora heg keletkezett pl. fejbőrén?

2012. márc. 30. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátomnak volt a homlokán és a hátán is. Helyi érzéstelenítővel kivágták,majd összevarrták, szépen begyógyult neki,nem is látszik már.
2012. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fejbőrömön volt 3. Kaptam érzéstelenítő injekciót fejbőrbe, majd megvágták és kiszedték, összevarrták (mert nekem nagyok voltak). Különösebben nem fájt, inkább nyomást éreztem, mikor szedték ki, meg kellemetlen volt félóráig hason arccal lefelé feküdni. Megint van egy, még várom, hogy nőjön, mert azt mondták, a kicsit nehezebb kiszedni.
2012. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: leragasztották, és egy hétig nem érhette víz. Aztán bevarrasodott, picit érzékeny volt, de nem kell piszkálni, és begyógyul hamar. Nem tudom mekkora a heg, mert hosszú hajam van, így nem látszik semmi, de szerintem nagyon pici.
2012. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!