Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi? Ventolint fújtam, és...

Ez mi? Ventolint fújtam, és utána néhány perccel furcsa, belső remegés jött rám. A lábam, kezem is bizonytalan volt.

Figyelt kérdés

Ez másodszor fordul elő, csak az előzőnél nem kapcsoltam össze a fújással, előtte soha nem volt ilyen.

Nagyon ritkán szoktam használni.


2012. máj. 11. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
mellékhatás. sajnos vele járhat.
2012. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.


És ez belefér? Tehát: feltétlenül monani kell az orvosnak vagy elég megemlíteni, ha eszembe jut?

2012. máj. 12. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
azért érdemes elmondani neki.
2012. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem minden fújás után szokott ilyen lenni. Mondjuk én mindig 2x fújkálok egymás után, mert ha csak 1x, az nem hat. Én is megkérdeztem az orvost, de azt mondta, hogy ez normális, mert ezek a mellékhatások többek közt. Nekem a nyelvem is elzsibbad néha. Igaz, én hetente többször kényszerülök használni:/


Ne ijedj meg!:-))

2012. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!