Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja hogy a kozerzetem...

Mi okozhatja hogy a kozerzetem ennyire megvaltozott?

Figyelt kérdés

Kb. mar masfel hete erzem magam furcsan.

Semmi nem erdekel,nincs kedvem menni sehova ha tehetnem csak aludnek egesz nap meg ennek.Mostanaban meg ez is megvaltozott.Regebben alig ettem most meg szinte allandoan.

Gyanakodtam arra hogy terhes lehetek.De negativ lett a teszt.

Lehet hogy hulyeseg az egesz de soha nem voltam ilyen hogy ennyire ne erdekeljen semmi.Nem tudom mi valthatta ezt ki vagy csak egyszeru kimerultseg。。。



2012. máj. 4. 09:46
 1/5 anonim válasza:

ugyanez van nálam is, de sztem én ezt a gondjaimnak tudhatom be. a lehangoltság is elmúlik s a gondok is megoldódnak idővel.

Esetleg ott is a megoldatlan problémák a gond?

ha nem, akkor egyszerűen csak nincs még ami motiválna, értem ezalatt h célok és tervek, álmok stb.

legrosszabb esetben lehet depresszió. az olykor csakúgy jön

2012. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a depresszió tünete. Kell találnod valamit, ami motivál, hogy csinálj valamit, olyant amit szívesen csinálsz.
2012. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen van eleg sok gondom...amit nem igazan tudom meg hogy tudnek megoldani.Ugy hogy lehet hogy ezek miatt alakult ez ki.Foleg mivel a problemak sem 1-2 hete vannak hanem mar evek ota.
2012. máj. 4. 10:01
 4/5 anonim válasza:

talán most telt be a pohár:p hinned kell abban h megoldódik, csak ez jelent kiutat. bízz, álmodj, tervezz és cselekedj, ahogy kell.


sok sikert:))

2012. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen lehet...koszonom es a valaszokat is : )
2012. máj. 4. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!