Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet szívroham?

Ez lehet szívroham?

Figyelt kérdés

Már lassan két órája rosszul vagyok. Először csak elkezdett hevesen verni a szívem, aztán nagyon sokáig nem kaptam rendesen levegőt. Leizzadtam, remegett mindenem, mostanra pedig már nagyon elfáradtam a szapora légzéstől. Szédülök és egyre jobban fáj a fejem.


Egyszer már volt hasonló rosszullétem, akkor elzsibbadt derékig a bal oldalam és majdnem elájultam. Most is zsibbad a bal karom, de nem olyan vészesen.


Pár hete tudtam meg, hogy a bal szívbillentyűm nem zár rendesen és enyhe szívzörejem van. Ápr. 18-án megyek ultrahangra.

Mik ezek a rosszullétek? Mostanában egyre gyakrabban törnek rám, mellkasi szúró és/vagy szorító fákdalommal együtt...


2012. márc. 30. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
én hívnék egy mentőt de sűrgősen
2012. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a leírtak alapján egy pánik roham. Tudat alatt kiválthatta az is, hogy nemrég tudtad meg a billentyűhibádat, majd egy egyszerű szívdobogásérzést, amit az ember normális esetben észre sem vesz, az agyad felnagyította. A tünetek pedig tökéletesen lefedik a hiperventillációs szindrómát.
2012. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!