Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívroham vagy ez normális?

Szívroham vagy ez normális?

Figyelt kérdés

nemrég (kb pár napja) elkezdett egy nagyon kicsit fájni ott a szívem tájékán. Nem állandó, csak néha-néha előjön de naponta. Most néhol már a nyaki erem is fáj, de az is csak kicsit, aztán elmúlik majd egy kicsit visszajön.

17 éves vagyok, és ez a serdülő korral jár vagy pedig komoly baj van? Kérlek segítsetek !! Tanácstalan vagyok.

Nem bizttos de lehet hogy egy enyhe pánikrohamom van (egy családiu eset után, pl mindíg kicsit megijedek ha cseng a telefon), ez befolyásolhatja?


LÉCCI MINÉL TÖBBEN ÍRJATOK !:(


2010. júl. 16. 11:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
52%
Nekem anyukám mindig azt mondja ha fájna a szívem azonnal szoljak és orvos...szerintem inkább menj el és ne legyen baj, minthogy későn érj oda:)
2010. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
szerintem egy doki többet mondhat mint mi...
2010. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy nem szervi probléma. Inkább a stressz és a meleg. De azért, ha tudod mutasd meg orvosnak.
2010. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tipikus pánikroham. Persze nem beszéllek le az orvosról. 17 évesen nem lehet "csak úgy" infarktust kapni. Gógyulj meg! :)
2010. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

De igen, lehet "csak" úgy infarktust kapni, és lehet eddig ki nem derült, születési rendellenesség, lehet a meleg hatása, bármi.

Azonnal doki, főleg ha több napja tart, hétvégére ne maradj így.

Max. megnyugszol, ha semmi gond.

2010. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Stressz 17 évesen, nyári szünetben?

Felelőtlenség manapság mindent a stresszre fogni.

Majd ha orvos nem talál szervi bajt, akkor lehet mondani, de addig nem.

2010. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Én is ettől félek (14 vagyok) de lehet h csak stresszelek, bebeszélem magamnak.:S mert nekem is szokott ott fájni és félek.
2010. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Némely komment miatt megnyugszok, némelytől meg újra elkezdek félni.:( Mégis milyen orvoshoz menjek el? A gyerekorvos tud vmit csinálni?
2010. júl. 16. 11:46
 9/12 anonim ***** válasza:
11:14 vagyok. Mesélnétek nekem a több napig tartó infarktusról?? :D
2010. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Stressz 17 évesen, nyári szünetben?


Előző vagyok, elmesélem neked, hogy a pánikroham és a migrén is pl. jellemzően a stresszes időszak után jön ki a szabadság/pihenés alatt. Olvass utána. Nem Ő a beteg, ti vagytok hipochonderek, mind! :)

2010. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!