Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet hogy hipochonder vagyok?

Lehet hogy hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés
szokott fájni a fejem,és látás zavaraim is voltak,azaz néha fájt a szemem,sértette a hó és ilyesmik. Egybõl arra gondoltam,hogy agydaganatom van,aztán fájt a hátam,a karjaimban és a lábaimban nyilaldó fájdalmat éreztem,majd a jobb és a ball mellem alatti részen is szùró fájdalmat éreztem,igy be paráztam,hogy szivrohamom van/lesz. Lehetséges,hogy tényleg valami baj van,vagy csak beképzelem magamnak és már érzem is.. Amugy a szivrohamnak durvább tünetei vannak?

2012. jan. 24. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem csak lehet, én megmondom, hogy hipochoder vagy!

És igen, sőt, legtöbbször a szívrohamnál csak mese a bal kar zsibbadása, stb, egy infarktusos embernek olyan fájdalmai vannak, hogy a mentősöktől egyből morfint kap, hány, sápadt, izzad, remeg, stb.

2012. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,anyukám is azt mondta,hogy a karjaim attól is zsibbadhatnak azaz fájhatnak,hogy kálcium hiányom van,vagy esetleg a növéstõl. :)
2012. jan. 24. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha növésben vagy pláne hihetetlen kevés az esélyed, hogy ilyen krónikus problémáid legyenek.
2012. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sziv roham 60+évekbe a jelebzom ha csak nem drogozol
2012. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem drogozom,de akkor miért nyilaldosik a bal felem,a kezemtõl kezdõdik,majd a mellem alatt,utánna meg àtmegy a jobb felemre,jobb mellem alatti szùràs ès a jobb kezem nyilaldosik... ?
2012. jan. 24. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
idegek szerintem
2012. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!