Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Remélem kapok majd értelmes...

Remélem kapok majd értelmes válaszokat! Eléggé hipochonder vagyok! Részletek lennt!?

Figyelt kérdés
Szóval kezdeném is! 4 hónapja azthiszem agydaganatom van! A tüneteim minimálisak és mindig elmúlnak! A bal herém nagyobb mint a másik és mint ha a herén kívül a herezacskó tetején lenne egy nagyobb csomó->nyilván hererák (bár remélem,hogy nem az ) Sőt kombinálni is szoktam! Esetleg hererák agydaganat áttéttel? A herém szerintem már jó pár éve így nagyobb! Remélem nem néztek nagyon szánalmasnak és értelmes válaszokat is fogok kapni! 1 hónapja vérvételen és vizeletvizsgálaton voltam! Ott tökéltes volt minden! 18 vagyok!
2010. márc. 2. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A bal heréje általában mindenkinek nagyobb, mivel jobb a vérellátása.

Agyrákot pedig ritkán szoktak 18 évesen kapni.

2010. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen kapsz tőlem értelmes választ. Volt szomszédom igazi kipochonder volt.A felesége hozzám küldte át, amikor már teljesen kibukott tőle. Azt mondta neki én majd helyre teszem az agyát. Hidd el nem sok kellett neki csak egy kis beszélgetés.Türelmesen végighallgattam, hogy tulajdonképpen mi az adott problémája, ő feltárta és én mindig azzal fejeztem be a beszélgetésünket, hogy nagyon sokáig találkozunk még, mert neked nincsen semmi komoly bajod, csak beképzeled.És tudod mi lett a szomorú, amikor elköltöztünk onnan 3 éve, annyira mélyre süllyedt hogy nem voltam ott mint egy lelki megmentő, valóban szívinfarktust kapott. Szerencsére túlélte. Mindig mondtam neki verje ki a fejéből azokat a tüneteket. Ja és még valami teljesen normális ember mert igen magas beosztásban dolgozik. Időközben kiderült nála pánikbeteg is, tehát a hipochondriája és a pánikbetegsége még sulyosabbá tette nála a tüneteket. Pszichiáterhez is ment, aki írt fel neki gyógyszert.
2010. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írj privátot! én is állandóan cukkolom magam valamin, de mindenki hülyének néz. :S
2010. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tuti semmi bajod! Ez a kérdés inkább kamunak hangzik, szóval inkább én röhögök rajtad, nehogy te röhögjél rajtam, hogy válaszoltam erre a hülyeségre.

Bocs a kemény bevezetőért, de ebből érezheted, hogy no problem. Vérképed rendben volt, ráknál nem ez a helyzet. És a rák nem 18 éves korban jelentkezik (bár tüdőrák lehet cigiseknél). De ha kivizsgáltatod, akkor győződhetsz meg róla valójában. Először ki kell tényleg zárni a bajt. Aztán pedig nyugalom ezerrel. Manapság a stressz okozza a legtöbb bajt. A hipochondria pedig elég sok stresszt okoz. Okés?

2010. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az emberi test nem szimmetrikus. Általában a bal here nagyobb szokott lenni, mint a jobb. Ezt orvosi anatomiakönyvben is megtalálod.Ha a csomón aggódsz, amit felette találtál, menj el urológushoz, egy ultrahanggal ki tudja zárni, és kicsit megnyugodhatsz.
2010. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy 18 évesen hererákod lenne. Csatlakozom az előző kommentekhez. Próbálj meg nem ilyen dolgokra koncentrálni, mert ez később az idegeidet nagyon meg fogja viselni. Legyél optimista, kutya bajod sincs!!
2010. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is agydaganatod van. Azért agyalsz ilyen hülyeségeken értelmes dolgok helyett.
2010. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!